Značky bajkov, ktorým veríme

Úvod Poradíme a PomôžemeZnačky bajkov, ktorým veríme

Ponuka bicyklových značiek sa u nás formovala dlhšiu dobu a do budúcnosti zrejme bude tento proces pokračovať.

V súčasnosti zastupujeme silné svetové aj slovenské a české značky. 

 

Značkou, ktorou sme začínali je Giant

 

Giant, spolu so svojou verziou pre ženy Liv, je najväčším výrobcom bicyklov na svete. Je zároveň aj jedinou značkou na súčasnom trhu, ktorá na výrobu rámov nepoužíva subdodávateľov. Na tento fakt je Giant náležite pyšný. Celková výroba od základných materiálov (hliníková zliatina, karbónové vlákno), a samozrejme výskum a vývoj prebieha vo vlastných továrňach Giant. Čo to znamená? Predovšetkým úplnú kontrolu nad kvalitou výrobku – od použitých surových materiálov, až po finálny výrobok. Týmto sa nemôže pochváliť žiadna iná značka.

 

Neskôr pribudol nemecký Cube 

 

Značka CUBE bola založená v roku 1992. Od tej doby expandovala a v súčasnosti predáva 250 000 bicyklov ročne. V roku 2010 CUBE dosiahol výrazný úspech s modelom AMS Super HPC SL, keď získal najvyššie ocenenie v kategórii bike výrobcov EUROBIKE GOLD AWARD. CUBE ponúka bikerom v jednom veľmi dobrú výkonnosť aj cenu. Okrem toho hodnotí sám seba ako „podnik veľmi orientovaný na dizajn“, bez toho, aby sa strácali črty ako kvalita a inovácie. CUBE je športová značka, ktorá predáva 80 percent horských bicyklov.


kalifornská legenda Ibis

 

Ak hľadáte niečo ako Lamborghini medzi bicyklami tak ste to práve našli. Je iba málo značiek tak kultových, jedinečných s tak dokonalým dizajnom a funkčnosťou. Ibis určite patrí medzi ne. Ak čakáte od biku dokonalé jazdné vlastnosti a pozornosť všade, kde sa dostanete Ibis je správna voľba. Voľba, ktorá je však o niečo drahšia ako iné možnosti.

 

Ibis Bikes je popredný výrobca vysokovýkonných horských bicyklov a cestných bicyklov. S viac ako 40-ročnými skúsenosťami v tomto odvetví má Ibis povesť výroby niektorých z najlepších bicyklov na trhu s využitím pokročilých technológií a materiálov na vytvorenie pohodlnej a efektívnej jazdy. Od hardtailových horských bicyklov až po celoodpružené enduro súpravy, Ibis má bicykel pre každý typ jazdca. Navyše, so záväzkom k trvalej udržateľnosti a používaním ekologických materiálov môžete mať z nákupu dobrý pocit. Pozrite si celý rad bicyklov Ibis a zažite rozdiel na vlastnej koži.

 

kalifornský Marin

 

Vždy keď počujem alebo vidím túto značku hneď ma napadne oceľ. Je to značka, ktorá má v ponuke bicykle vyrobené aj z ocele. Nie je to však klasická ťažká oceľ, ale špeciálna odľahčená oceľ. Takéto rámy su dlhotrvajúce odolné a pružné. Samozrejme Marin má v ponuke aj hliníkové a karbonové rámy. Marin Bikes je popredný výrobca vysokokvalitných a na výkon orientovaných bicyklov. Marin so sídlom v oblasti San Francisco Bay Area vyrába bicykle už viac ako 30 rokov a je známy svojim záväzkom k inováciám a kvalite.

 

Marin ponúka širokú škálu bicyklov pre rôzne štýly jazdy, vrátane horských bicyklov, cestných bicyklov, hybridných bicyklov a bicyklov na dochádzanie a detských bicyklov. Každý bicykel je navrhnutý s ohľadom na jazdca, s použitím pokročilých technológií a materiálov, ktoré zaisťujú hladkú, pohodlnú a efektívnu jazdu.

 

slovenský Kellys

 

Kellys je najväčšou slovenskou značkou, ktorá si vybudovala za dobu svojej existencie  dobré meno nielen na Slovensku, ale i v zahraničí. Veľkou prednosťou tejto značky je jej výborný pomer medzi cenou a kvalitou bicyklov. Za bicykel porovnateľných parametrov zaplatíte o niečo nižšiu cenu ako u iných svetových značiek. Kellys ma dobrý pomer cena/výkon  

 

český Rock Machine a Amulet

 

Rock Machine najmä svojou širokou ponukou horských bicyklov so zaujímavým tvarom rámu a veľmi vydarenou MTB dámskou kolekciou. Výbornú kvalitu a dobre odvedenú pracú taktiež nájdete v novo rozvíjajúcom sa gravel segmente v modelovej rade Gravelride.


Amulet je na trhu už od 1996. Pravda je, že upadol do zabudnutia, ale teraz sa ho nový majiteľ snaží opäť priviesť na výslnie a svojou politikov výborne vyváženého pomeru cena/výkon majú určite čo ponúknuť.  


španielsky Mondraker 

 

Mondraker je dravá značka, ktorá si z roka na rok nachádza stále viac priaznivcov. Svojou geometriu a aj inovatívnymi smart riešeniami patria medzi špičku na trhu. 

 

francúzsky Lapierre

 

Táto značka založená v meste Dijon v roku 1946 je lídrom najvyššej kvality MTB bicyklov na francúzskom trhu a teraz sa presadzuje aj vo svetovom meradle. Svojimi technologiami prispeli k tomu, aby sa celé odvetvie posunulo vpred a stále neprestáva prekvapovať novými nápadmi a riešeniami.

 

nemecký Bulls

 

Bulls je značka, ktorá ponúka velmi priaznivý pomer medzi kvalitou a cenou podobne ako značka Cube. Bicykle Bulls sú navrhnuté s ohľadom na kvalitu, výkon a pohodlie, a sú vybavené najmodernejšími technológiami, aby ste mohli dosiahnuť svoj najlepší výkon na bicykli. Okrem toho sú bicykle Bulls navrhnuté s ohľadom na životné prostredie a sú vyrobené z odolných a trvanlivých materiálov, aby vydržali mnoho rokov používania

 

Od roku 1995 zastupuje BULLS atletickú cyklistiku s najvyššími nárokmi na kvalitu takmer v každej cenovej triede: od horského bicykla pre začiatočníkov až po karbónový pretekársky stroj na použitie v pretekoch svetovej elity, BULLS ponúka presvedčivý rad bicyklov, ktorý prináša nové víťazstvá v testoch od renomovaných odborných časopisov každý rok.

 

Od založenia Team BULLS v roku 2007 interný vývoj produktov priamo využíva know-how z profesionálneho športu. Jazdci ako dvojnásobný majster Nemecka a päťnásobný víťaz Cape-Epic Karl Platt sú priamo zapojení do vývoja nových bicyklov a rozumných inovácií. Popri najlepšej možnej cene je férová výroba ďalšou hodnotou, ku ktorej sa značka BULLS zaviazala.

 

Superľahké detské bicykle WOOM. Premyslené, dizajnové a ľahulinké hlinikové odrážadlá a bicykle pre začínajucích aj pokročilých. Hmotnoť odrážadla je iba 3kg a bike vo veľkosti 20" váži užasných 7,7kg.

Copyright 2017 - 2024 © KostraBike - výnimočné bicykle odvážnym
Copyright 2017 - 2024 © KostraBike - výnimočné bicykle odvážnym