Podporujeme

Úvod Podporujeme

      Bicyklovanie je o radosti, dobrodružstve a slobode o prekonávaní samého seba. A pretože v KostraBiku veríme v aktívny životný štýl, ktorý je základom šťastného a spokojného života, podporujeme aktivity, ktoré vyznávajú presne takéto hodnoty.

 

      Už od vzniku cyklokrosových pretekov v Rakovej, ktoré organizuje CK Biking Raková, sme hlavným sponzorom tohto utešene sa rozrastajúceho podujatia. V roku 2017 sa organizátorom dokonca podarilo zorganizovať majstrovstvá sveta v cyklokrose v kategórii UCI C2. To však neznamená, že sú to preteky iba pre profíkov. Ak chcete zažiť trochu radosti zo súťaženia , zapretekať si môžu všetci od najmladších po najstarších. 

 

Krátky zostrih zo spomínaných pretekov si môžete pozrieť po kliknutí na obrázok nižšie:

       Spoločne s občianskymi združeniami Cyklokysuce a CK Biking Raková sa tiež sponzorsky podieľame na oživení slávnych pretekov Kysuce-Orava­-Kysuce so štartom v Zborove nad Bystricou. V roku 2017 sa konal prvý ročník tohto cestného preteku, na ktorom sa zúčastnilo viac ako 60 pretekárov. Dúfame, že na ďalšom ročníku ich bude oveľa viac. 

 

 

        Keď sa vonku ochladí a na bicykel nie sú už najlepšie podmienky, inšpiráciu a trocha dobrodružstva možno zažiť aj pozeraním outdorových filmov. Preto už od samotného vzniku podporujeme filmové festivaly Expedičná kamera a Snow Film Fest, ktoré sa pravidelne konajú v kultúrnom dome v Čadci.

 

Mala upútavka na filmy z produkcie 2017 po kliknutí na obrázok nižšie:

 

 

 

Vzájomná spolupráca sa vypláca, spoločne rastieme a v našom i v mene organizátovov všetkým Vám ďakujeme.

Copyright 2017 - 2022 © KostraBike - výnimočné bicykle odvážnym
Copyright 2017 - 2022 © KostraBike - výnimočné bicykle odvážnym