MONDRAKER Scree R, superblack, 2026
Kód: 0000167869 0000167872 Zvoľte variantPodrobný popis
MONDRAKER Scree R, superblack, 2026Dodatočné parametre
| Kategória: | Elektrobicykle horské celoodpružené / Celoodpružený elektrobicykel |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Sezona: | SS26 |
| Velikosti: | S: 380mm / M: 410mm / ML: 435mm / L: 460mm / XL: 490mm |
| Nastavení tlumiče: | LCM compression, LRM rebound, CMF, 0.8 volume spacer |
| Rám: | SCREE 6061 Alloy Stealth Evo, Updated Zero Suspension System, 130mm travel, Forward Geometry, internal removable battery, Boost 12x148mm rear axle, UDH, tapered head tube, one-piece Monoblock upper link, HHG internal cable routing, MAX capacity sealed bearings, oversize 15mm axles, exclusive plastic motor covers. |
| Zadní tlumič: | Fox Float Rhythm EVOL 165x45mm. Settings: Settings: 2-position compression (Open/Firm), rebound, air preload. Trunnion top mount, 30x8mm bottom bushings |
| Brzdové páčky: | Sram DB6, tool reach adjust, lever pivot bushings |
| Sedlo: | Ergon SMC10 Gel |
| Řídítka: | Onoff S6 1.0 7050 alloy, rise: 25mm, width: 800mm, 8? backsweep, 5? upsweep, 31.8mm barbore. L and XL size: 38mm rise. |
| Kliky: | E.13 Helix Core E*Spec Plus, All sizes: 160mm |
| Ráfky: | e*thirteen Grappler Core, IW30 Hookless, 6066 Welded Aluminum, 30mm internal width, tubeless ready, 28 spokes |
| Sedlovka: | X-Fusion Manic diameter 31.6mm,1X Remote lever, S size: 361x125mm, M size: 425x150mm, ML size: 469x170mm, L size: 521x190mm, XL size: 531x200 |
| Představec: | Onoff S6 30mm 0?, 6061 forged alloy + CNC, 31.8mm barbore |
| Zadní náboj: | e*thirteen Superboost 12x148mm, triple-sealed, fully machined aluminum w/6-degree engagement, IS 6 bolts, HG freehub |
| Gripy: | Onoff Desert Pro, CNC lock-on, 135mm. L and XL: Thicker size |
| Řetěz: | Sram 70 T-Type, 12s Flattop, PowerLock |
| Převodník: | Sram Eagle 34T T-Type, direct mount, steel, CL55 |
| Přední brzda: | Sram DB6, 4-piston caliper, Centerline 200mm IS 6 bolts one-piece rotor, steel-backed organic pads |
| Přední náboj: | e*thirteen Boost 15x110mm, triple-sealed, fully machined aluminum, IS 6 bolts |
| Počet převodů: | 1X12 |
| Zadní brzda: | Sram DB6, 4-piston caliper, Centerline 200mm IS 6 bolts one-piece rotor, steel-backed organic pads |
| Zadní plášť: | Maxxis Dissector 29x2.6, tubeless ready, tubeless ready, 3C MaxxTerra compoundm EXO+ protection, 60TPI, folding bead |
| Patka přehazovačky: | Sram UDH |
| Kazeta: | Sram XS-1270, 10-52T, 12s |
| Dráty: | e*thirteen custom Hive triple-butted black steel, alloy nipples, nipple washers |
| Řadící páčka: | Sram Trigger 70, 12s, T-Type Actuation |
| Typ vidlice: | SUSPENSION FORK |
| Přední plášť: | Maxxis Dissector 29x2.6, tubeless ready, tubeless ready, 3C MaxxTerra compoundm EXO+ protection, 60TPI, folding bead |
| Displej: | Kiox 400 / Bosch Mini Remote |
| Velikost kol: | 29 |
| Baterie: | Bosch Powertube 800Wh |
| Motor: | Bosch Performance Line CX (25Km/h) SMART SYSTEM (BDU384Y) |
| Hmotnost: | 25,6 kg |
| Materiál rámu: | ALUMINIUM |
| Sport: | cycling PCI |
| Sezóna: | jaro/léto 26 |
| Pohlaví: | unisex |
| Barva: | black |
| Velikost: | S |
| Hlavové složení: | Acros custom ZS56/ZS56, 1-1/8", 1.5" head tube, Internal cable routing, sealing plugs without blocklock |
| Vidlice: | Fox 36 29 Float Rhythm, 150mm, tapered steerer tube, Boost 15x110mm Kabolt axle, 44mm offset. Settings: GRIP Sweep-Adjust |
| Přehazovačka: | Sram 70 Eagle, T-Type, 12s |
Značka Mondraker bola založená v roku 2001 a je to značka, ktorá sa venuje dizajnu a výrobe vysokovýkonných horských bicyklov, ktoré ponúkajú priekopnícky vývoj a pokročilé technológie vo všetkých kategóriách.
#ShowMore#
Silný a rýchly rast Mondrakeru viedol k novým potrebám, ktoré boli vyriešené vďaka novému ústrediu. Nová budova posilňuje imidž našej značky tým, že ukazuje minimalistický a avantgardný dizajn, ktorý evokuje technológiu prítomnú v bicykloch Mondraker. Nekonformná architektúra budovy vyniká tvarom inšpirovaným štruktúrou kolesa. Sklenený a oceľový valec, ktorý vo svojom prostredí vyniká svojou jedinečnosťou. 12 000 metrov štvorcových, kde je 99 % našich bicyklov koncepčných, vyvinutých a zmontovaných. Kvalita, inovácia a výkon sú základnou súčasťou našej DNA a naše nové sídlo to reprezentuje. Sme presvedčení, že odtiaľto budeme formovať našu budúcnosť a efektívnejšie rozvíjať všetko, čo príde.
