MONDRAKER Dune RR, obsidian grey, 2026
Kód: 0000168045Podrobný popis
MONDRAKER Dune RR, obsidian grey, 2026Dodatočné parametre
| Kategória: | Elektrobicykle horské celoodpružené / Celoodpružený elektrobicykel |
|---|---|
| EAN: | 8435803006775 |
| Sezona: | SS26 |
| Zadní tlumič: | Fox DHX2 Factory Kashima, 205x65mm. Settings: high and low-speed compression, high and low-speed rebound, spring preload. Super light steel (SLS) spring. Trunnion top mount, 30x8mm bottom bushings |
| Velikosti: | S: 380mm / M: 420mm / L: 450mm / XL: 490mm |
| Rám: | Stealth Air full Carbon, Updated Zero Suspension System, Mullet, 165mm travel, Forward Geometry, internal & non removable battery, Boost 12x148mm rear axle, UDH, tapered head tube, one-piece Monoblock upper link, HHG internal cable routing, MAX capacity sealed bearings, oversize 15mm axles, exclusive plastic motor covers. |
| Nastavení tlumiče: | CS40 compression, RS30 rebound, LML, Rezi B40, Bleed 0,9, VVCM Spring rate:S size 350 lbs, M size 400 lbs, L size 450 lbs, XL size 500 lbs |
| Představec: | Onoff S6 30mm 0?, 6061 forged alloy + CNC, 31.8mm barbore |
| Řídítka: | Onoff S6 1.0 Carbon, rise: 25mm, width: 800mm, 8? backsweep, 5? upsweep, 31.8mm barbore. L and XL size: 38mm rise. |
| Sedlovka: | Onoff Pija dropper internal, diameter 31.6mm, 1X Remote lever with bearing, S size: 140-115mm (388-235mm), M size: 160-135mm (428-255mm), L size: 180-155mm (468-275mm), XL size: 210-185mm (528-305mm) |
| Gripy: | Onoff Desert Pro, CNC lock-on, 135mm. L and XL: Thicker size |
| Sedlo: | Ergon Enduro SPS20 |
| Dráty: | e*thirteen Sapim D-light / Brass |
| Zadní náboj: | e*thirteen Superboost 12x148mm, Sidekick,12°/15°/18° Adjustable Deadband, triple-sealed, fully machined aluminum w/6-degree engagement, IS 6 bolts, HG freehub\n |
| Přední brzda: | Sram Maven Bronze, 18 and 19.5-millimeter 4-piston caliper, HS2 200mm IS 6 bolts one-piece rotor, steel-backed metal sintered pads |
| Přední plášť: | Maxxis Assegai 29x2.5WT, tubeless ready, 3C MAXX GRIP compound, DH casing, 60x2TPI, folding bead |
| Ráfky: | e*thirteen Grappler Flux, IW30 Hookless, 6069 Welded Aluminum, 30mm internal width, tubeless ready, 28 spokes |
| Zadní brzda: | Sram Maven Bronze, 18 and 19.5-millimeter 4-piston caliper, HS2 200mm IS 6 bolts one-piece rotor, steel-backed metal sintered pads |
| Převodník: | Sram X-Sync 2 Eagle 34T T-Type, steel, narrow-wide, 104 BCD CL55 |
| Kliky: | E.13 Helix Race Alloy E*Spec Plus, All sizes: 160mm |
| Přední náboj: | e*thirteen Boost 20x110mm, triple-sealed, fully machined aluminum, IS 6 bolts |
| Brzdové páčky: | Sram Maven Bronze , SwingLink and lever pivot bushings, tools-free reach adjust |
| Řetěz: | Sram GX Eagle T-Type, 12s, Powerlock |
| Zadní plášť: | Maxxis Minion DHR II 27’5x2.5 WT, tubeless ready, 3C MaxxTerra compound, DD protection, 2x120TPI, folding bead |
| Motor: | Bosch Performance Line SX (25Km/h) GEN4 SMART SYSTEM Diagonal, Wide |
| Kazeta: | Sram XS-1275, 10-52T, T-Type, 12s |
| Řadící páčka: | Sram Eagle AXS Pod MMX, 12s |
| Baterie: | Bosch Compact Powertube 400Wh |
| Velikost kol: | 29/27,5 |
| Hmotnost: | 20,5 kg |
| Displej: | Kiox 400 / Bosch Mini Remote |
| Počet převodů: | 1X12 |
| Materiál rámu: | carbon |
| Patka přehazovačky: | Sram UDH |
| Typ vidlice: | SUSPENSION FORK |
| Sport: | cycling PCI |
| Sezóna: | jaro/léto 26 |
| Pohlaví: | unisex |
| Barva: | grey |
| Velikost: | S |
| Přehazovačka: | Sram X0 Eagle AXS T-Type,12s |
| Hlavové složení: | Acros custom IS52/ZS56, 1-1/8", 1.5" head tube, Internal cable routing, sealing plugs without blocklock |
| Vidlice: | Fox Podium 29 GRIPX2 Factory Kashima, 170mm, tapered steerer tube, Boost 20x110mm Kabolt axle, 44mm offset. Settings: high and low-speed compression, high and low-speed rebound, air preload |
Značka Mondraker bola založená v roku 2001 a je to značka, ktorá sa venuje dizajnu a výrobe vysokovýkonných horských bicyklov, ktoré ponúkajú priekopnícky vývoj a pokročilé technológie vo všetkých kategóriách.
#ShowMore#
Silný a rýchly rast Mondrakeru viedol k novým potrebám, ktoré boli vyriešené vďaka novému ústrediu. Nová budova posilňuje imidž našej značky tým, že ukazuje minimalistický a avantgardný dizajn, ktorý evokuje technológiu prítomnú v bicykloch Mondraker. Nekonformná architektúra budovy vyniká tvarom inšpirovaným štruktúrou kolesa. Sklenený a oceľový valec, ktorý vo svojom prostredí vyniká svojou jedinečnosťou. 12 000 metrov štvorcových, kde je 99 % našich bicyklov koncepčných, vyvinutých a zmontovaných. Kvalita, inovácia a výkon sú základnou súčasťou našej DNA a naše nové sídlo to reprezentuje. Sme presvedčení, že odtiaľto budeme formovať našu budúcnosť a efektívnejšie rozvíjať všetko, čo príde.
