MONDRAKER Arid R, golden silver, 2026
Kód: 0000165587Podrobný popis
MONDRAKER Arid R, golden silver, 2026Dodatočné parametre
| Kategória: | Gravel bicykle |
|---|---|
| EAN: | 8435392899680 |
| Sezona: | SS26 |
| Rám: | Arid 6061 Alloy Stealth Evo, hydroformed tubing, T47 bottom bracket, tapered head tube, HHG internal cable routing, 12x142mm rear axle, UDH, 1X drivetrain design, Flatmount brake compatible. |
| Přehazovačka: | Sram Apex XPLR AXS D1 12s, |
| Přední náboj: | Mavic, 12x100mm, Centerlock |
| Velikosti: | S: 410mm / M: 450mm / ML: 480mm / L: 510mm / XL: 540mm |
| Sedlo: | Fizik Vento Argo X5 140mm |
| Středové složení: | Sram DUB T47 BSA, sealed bearings, 85,5mm |
| Přední brzda: | Sram Apex AXS, 2 piece caliper, Paceline 160mm Centerlock rotor, steel-backed organic pad |
| Velikost kol: | 700c |
| Sedlovka: | Onoff S3 0-R, diameter 27,2mm, length 400mm |
| Zadní brzda: | Sram Apex AXS, 2 piece caliper, Paceline 160mm Centerlock rotor, steel-backed organic pad |
| Hlavové složení: | Onoff IS52/IS52, 1-1/8", 1.5" head tube, sealed bearings, Internal cable routing. |
| Přední plášť: | Maxxis Reaver 700x45, tubeless ready, dual compound EXO protection, 120 TPI, folding bead |
| Kazeta: | Sram PG-1231 11-44, 12s |
| Dráty: | Mavic Steel double butted flat spokes |
| Představec: | Onoff Semi-Integrated, 31.8mm barbore, rise: -7°, length: S size: 60mm, M size: 70mm, ML size 70mm, L size: 80mm, XL size: 90mm |
| Řetěz: | Sram Apex, 12s, Powerlock |
| Zadní náboj: | Mavic infinity hub, 12x142mm, XD ID360 Ratchet system, Centerlock, HG Freehub |
| Řídítka: | Onoff S3 GR 16? bar flare. Width sizes S size: 440mm M size: 440mm ML size: 460mm L size: 460mm XL size: 460mm |
| Počet převodů: | 1X12 |
| Řadící páčka: | Sram Apex AXS D1 12s, |
| Ráfky: | Mavic Allroad Disc, UST, 25mm internal width, hookless, infinity hubs, 24 spokes front, 28 spokers rear |
| Patka přehazovačky: | Sram UDH |
| Materiál rámu: | ALUMINIUM |
| Zadní plášť: | Maxxis Reaver 700x45, tubeless ready, dual compound EXO protection, 120 TPI, folding bead |
| Hmotnost: | 10,5 kg |
| Typ vidlice: | RIGID FORK |
| Kliky: | Sram Apex 1 Wide, S size: 170mm M size: 170mm ML size: 172,5mm L size: 172,5mm XL size: 175mm, CL 47,5 |
| Vidlice: | Steatlh Air Carbon tapered steerer tube, HHG, fllat mount integrated fork |
| Převodník: | Sram X-Sync Eagle 40T direct mount, alloy, narrow-wide, |
| Omotávka: | Onoff HEX Bartape |
| Brzdové páčky: | Sram Apex, contact point adjustment, tooled reach adjust, aluminum levers |
| Sport: | cycling PCI |
| Sezóna: | jaro/léto 26 |
| Pohlaví: | unisex |
| Barva: | Silver |
| Velikost: | S |
Značka Mondraker bola založená v roku 2001 a je to značka, ktorá sa venuje dizajnu a výrobe vysokovýkonných horských bicyklov, ktoré ponúkajú priekopnícky vývoj a pokročilé technológie vo všetkých kategóriách.
#ShowMore#
Silný a rýchly rast Mondrakeru viedol k novým potrebám, ktoré boli vyriešené vďaka novému ústrediu. Nová budova posilňuje imidž našej značky tým, že ukazuje minimalistický a avantgardný dizajn, ktorý evokuje technológiu prítomnú v bicykloch Mondraker. Nekonformná architektúra budovy vyniká tvarom inšpirovaným štruktúrou kolesa. Sklenený a oceľový valec, ktorý vo svojom prostredí vyniká svojou jedinečnosťou. 12 000 metrov štvorcových, kde je 99 % našich bicyklov koncepčných, vyvinutých a zmontovaných. Kvalita, inovácia a výkon sú základnou súčasťou našej DNA a naše nové sídlo to reprezentuje. Sme presvedčení, že odtiaľto budeme formovať našu budúcnosť a efektívnejšie rozvíjať všetko, čo príde.
