KELLYS Pheebe 10 Sky Blue M
Kód: 72019Podrobný popis
rám KELLYS Crossforce Lady Lite - tapered HT, internal routing, integrated kickstand mountvidlica SR SUNTOUR NEX HLO DS, 63 mm, coil springkľuky PROWHEEL (48x36x26T) - dĺžka 170 mm (S), 175 mm (M)menič SHIMANO Acera M3000 (direct mount)prešmykač SHIMANO TY710 (31.8 mm)radenie SHIMANO ST-EF505-9 EZ-fire Pluspočet prevodov 27kazetový pastorok SHIMANO CS-HG200-9 alebo DTS-9 (11-34T)reťaz KMC X9brzdy SHIMANO MT200 Hydraulic Discbrzdové páky SHIMANO ST-EF505-9 EZ-fire Plusbrzdové kotúče predný 160 mm / zadný 160 mmnáboje SHIMANO TX505 Disc Center Lock (32 dier)ráfiky KLS Draft Disc 622x21 (32 dier / nitované)výplet stainless steel blackplášte INNOVA 44-622 (700x42C)hlavové zloženie semi-integratedstred.zloženie cartridge (113 mm)predstavec nastaviteľný KLS CRX 70 - diam 28.6 mm / bar bore 31.8 mm / dĺžka 95 mmriadidlá KLS CRX 70 RiseBar - diam 31.8 mm / rise 25 mm / šírka 640 mmrukoväte KLS Token 2Densitysedlovka KLS Active - diam 27.2 mm / dĺžka 350 mmsedlo SELLE ROYAL Vivopedále alloyveľkosť rámu S / MDodatočné parametre
| Kategória: | Krosové bicykle |
|---|---|
| EAN: | 8585053823605 |
| rám: | KELLYS Crossforce Lady Lite - tapered HT, internal routing, integrated kickstand mount |
| vidlica: | SR SUNTOUR NEX HLO DS, 63 mm, coil spring |
| kľuky: | PROWHEEL (48x36x26T) - dĺžka 170 mm (S), 175 mm (M) |
| menič: | SHIMANO Acera M3000 (direct mount) |
| prešmykač: | SHIMANO TY710 (31.8 mm) |
| radenie: | SHIMANO ST-EF505-9 EZ-fire Plus |
| počet prevodov: | 27 |
| Kazeta: | SHIMANO CS-HG200-9 alebo DTS-9 (11-34T) |
| reťaz: | KMC X9 (114 článkov) |
| brzdy: | SHIMANO MT200 Hydraulic Disc |
| brzdové páky: | SHIMANO ST-EF505-9 EZ-fire Plus |
| brzdové kotúče: | predný 160 mm / zadný 160 mm |
| náboje: | SHIMANO TX505 Disc Center Lock (32 dier) |
| ráfiky: | KLS Draft Disc 622x21 (32 dier / nitované) |
| výplet: | stainless steel black |
| plášte: | INNOVA 44-622 (700x42C) |
| Hlavové zloženie: | semi-integrated |
| stred.zloženie: | cartridge (113 mm) |
| predstavec: | nastaviteľný KLS CRX 70 - diam 28.6 mm / bar bore 31.8 mm / dĺžka 95 mm |
| riadidlá: | KLS CRX 70 RiseBar - diam 31.8 mm / rise 25 mm / šírka 640 mm |
| rukoväte: | KLS Token 2Density |
| sedlovka: | KLS Active - diam 27.2 mm / dĺžka 350 mm |
| sedlo: | SELLE ROYAL Vivo |
| pedále: | alloy |
| veľkosť rámu: | S / M |
| Farba: | Sky blue |
| Veľkosť rámu: | M |
Kellys je najväčším slovenským výrobcom bicyklov. A je tiež lídrom inovácii v tejto oblasti. Svojím modelom elektrobicykla Theos F90 posunul úroveň svetových štandardov v tomto priemysle.
#ShowMore#
Všetko sa začalo na Slovensku v roku 1991, keď zakladatelia Kellys, dvaja mladí bratia - Peter a Braňo Divinec, trávili nespočetné množstvo hodín bicyklovaním po krásnych slovenských horách. Prechodom nekonečných divokých chodníkov zažili CHUŤ SKUTOČNEJ SLOBODY A NEZÁVISLOSTI. Chuť, po ktorej túži každý človek, každý živý tvor od svojho narodenia. Už vedeli, že túto možnosť im dáva bicykel.
Zakladatelia Kellys pochopili, že bicykel je dôležitým prvkom v ich živote a bez neho by sa nemohli cítiť úplní. Chceli sa podeliť o svoje skúsenosti s ostatnými ľuďmi, aby sa cítili rovnako. Chceli dať ostatným to, čo vedia najlepšie – bicykel.Dizajn a výroba bicykla nie je len spájanie mechanických prvkov. Je to niečo viac. Dôležitý je účel, pre ktorý je bicykel vytvorený, pretože má jedinečné poslanie, ktoré musí splniť v živote každého človeka. Toto poslanie dáva každému bicyklu Kellys zmysel jeho existencie.
– Peter Divinec
Firma začínala so skromnou garážou na požičovňu bicyklov, no predstavu o výrobe bicyklov mali bratia Divinecovci už od začiatku. Vďaka veľkému zapojeniu a odhodlaniu svojich zakladateľov Kellys odvtedy rastie. Dosiahnutie obratu 30 tisíc predaných bicyklov trvalo len dva roky od začiatku. V súčasnosti KELLYS EXPORTUJE BICYKLE DO VIAC AKO 35 KRAJÍN SVETA a stáva sa uznávanou značkou bicyklov s TISÍCKAMI A TISÍCKAMI PREDANÝCH BICYKLOV.
