KELLYS Gate X90 Emerald Green M 29"
Kód: 81904 81902 Zvoľte variantPodrobný popis
rám KELLYS Dynamic RRC 29", 1.5" tapered HT, internal routing, 12x148 mm Boost thru axlevidlica ROCK SHOX Sid 2P (29") Boost, 120 mm, DebonAir+ / Rush RL damper / OneLoc Remote Lockout / Maxle Stealth 15 mm thru axlekľuky SHIMANO Deore XT M8100-1 Hollowtech II (34T) - dĺžka 170 mm (S), 175 mm (M - XL)menič SHIMANO Deore XT M8100 (direct mount)radenie SHIMANO SLX SL-M7100-IR Rapidfire Plus (I-Spec EV)počet prevodov 12kazetový pastorok SHIMANO CS-M6100-12 (10-51T)reťaz KMC X12brzdy SHIMANO Deore MT410 Hydraulic Discbrzdové páky SHIMANO Deore BL-M4100brzdové kotúče predný 180 mm / zadný 160 mmnáboje SHIMANO Deore TC-500-MS-B Disc Center Lock (28 dier)ráfiky KLS Segador 25 SL Disc 622x25 (28 dier)výplet SAPIM - stainless steel blackplášte SCHWALBE Smart Sam Performance 57-622 (29"x2.25) ADDIX, Bronze Sidewallhlavové zloženie FSA 1.5 integratedstred.zloženie SHIMANO SM-BB52pevná os predná ROCK SHOX Maxle Stealth 15x110 mm / zadná 12x170 mmpredstavec KLS Advanced - diam 28.6 mm / bar bore 31.8 mm / 5° / dĺžka 60 mmriadidlá KLS Advanced FlatBar - diam 31.8 mm / šírka 740 mmrukoväte KLS Poison OneLockonsedlovka KS e20-i Remote Telescopic - diam 30.9 mm / dĺžka 418 mm, zdvih 125 mmsedlo KLS Avenger IIpedále plastveľkosť rámu S / M / L / XLhmotnosť 13.16 kg (M)Dodatočné parametre
| Kategória: | Pevné horské bicykle |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Bike / E-bike: | Bike |
| Kategória/Použitie: | Horské-MTB |
| ? Pánsky/Dámsky/Junior: | Uni/Pánska |
| ? Veľkosť rámu: | M - 170-180cm |
| Rozmer kolesa: | 29" - Rýchlosť |
| ? Zdvih vidlice: | 120mm - XC/DC |
| rám: | KELLYS Dynamic RRC 29", 1.5" tapered HT, internal routing, 12x148 mm Boost thru axle |
| vidlica: | ROCK SHOX Sid 2P (29") Boost, 120 mm, DebonAir+ / Rush RL damper / OneLoc Remote Lockout / Maxle Stealth 15 mm thru axle |
| kľuky: | SHIMANO Deore XT M8100-1 Hollowtech II (34T) - dĺžka 170 mm (S), 175 mm (M - XL) |
| menič: | SHIMANO Deore XT M8100 (direct mount) |
| radenie: | SHIMANO SLX SL-M7100-IR Rapidfire Plus (I-Spec EV) |
| počet prevodov: | 12 |
| Kazeta: | SHIMANO CS-M6100-12 (10-51T) |
| reťaz: | KMC X12 |
| brzdy: | SHIMANO Deore MT410 Hydraulic Disc |
| brzdové páky: | SHIMANO Deore BL-M4100 |
| brzdové kotúče: | predný 180 mm / zadný 160 mm |
| náboje: | SHIMANO Deore TC-500-MS-B Disc Center Lock (28 dier) |
| ráfiky: | KLS Segador 25 SL Disc 622x25 (28 dier) |
| výplet: | SAPIM - stainless steel black |
| plášte: | SCHWALBE Smart Sam Performance 57-622 (29"x2.25) ADDIX, Bronze Sidewall |
| hlavové zloženie: | FSA 1.5 integrated |
| stred.zloženie: | SHIMANO SM-BB52 |
| pevná os: | predná ROCK SHOX Maxle Stealth 15x110 mm / zadná 12x170 mm |
| predstavec: | KLS Advanced - diam 28.6 mm / bar bore 31.8 mm / 5° / dĺžka 60 mm |
| riadidlá: | KLS Advanced FlatBar - diam 31.8 mm / šírka 740 mm |
| rukoväte: | KLS Poison OneLockon |
| sedlovka: | KS e20-i Remote Telescopic - diam 30.9 mm / dĺžka 418 mm, zdvih 125 mm |
| sedlo: | KLS Avenger II |
| pedále: | plast |
| veľkosť rámu: | S / M / L / XL |
| hmotnosť: | 13.16 kg (M) |
Kellys je najväčším slovenským výrobcom bicyklov. A je tiež lídrom inovácii v tejto oblasti. Svojím modelom elektrobicykla Theos F90 posunul úroveň svetových štandardov v tomto priemysle.
#ShowMore#
Všetko sa začalo na Slovensku v roku 1991, keď zakladatelia Kellys, dvaja mladí bratia - Peter a Braňo Divinec, trávili nespočetné množstvo hodín bicyklovaním po krásnych slovenských horách. Prechodom nekonečných divokých chodníkov zažili CHUŤ SKUTOČNEJ SLOBODY A NEZÁVISLOSTI. Chuť, po ktorej túži každý človek, každý živý tvor od svojho narodenia. Už vedeli, že túto možnosť im dáva bicykel.
Zakladatelia Kellys pochopili, že bicykel je dôležitým prvkom v ich živote a bez neho by sa nemohli cítiť úplní. Chceli sa podeliť o svoje skúsenosti s ostatnými ľuďmi, aby sa cítili rovnako. Chceli dať ostatným to, čo vedia najlepšie – bicykel.Dizajn a výroba bicykla nie je len spájanie mechanických prvkov. Je to niečo viac. Dôležitý je účel, pre ktorý je bicykel vytvorený, pretože má jedinečné poslanie, ktoré musí splniť v živote každého človeka. Toto poslanie dáva každému bicyklu Kellys zmysel jeho existencie.
– Peter Divinec
Firma začínala so skromnou garážou na požičovňu bicyklov, no predstavu o výrobe bicyklov mali bratia Divinecovci už od začiatku. Vďaka veľkému zapojeniu a odhodlaniu svojich zakladateľov Kellys odvtedy rastie. Dosiahnutie obratu 30 tisíc predaných bicyklov trvalo len dva roky od začiatku. V súčasnosti KELLYS EXPORTUJE BICYKLE DO VIAC AKO 35 KRAJÍN SVETA a stáva sa uznávanou značkou bicyklov s TISÍCKAMI A TISÍCKAMI PREDANÝCH BICYKLOV.
