KELLYS Gate X30 Graphite Borealis M 29"
Kód: 81918 81919 81917 Zvoľte variantPodrobný popis
rám KELLYS Dynamic RRC 29", 1.5" tapered HT, internal routing, 12x148 mm Boost thru axlevidlica ROCK SHOX Recon Silver RL (29") Boost, 120 mm, Solo Air / Motion Control / OneLoc Remote Lockout / Maxle Lite 15 mm thru axlekľuky SAMOX (34T) - dĺžka 170 mm (S), 175 mm (M - XL)menič SHIMANO Deore M6100 (direct mount)radenie SHIMANO Deore SL-M6100-IR Rapidfire Plus (I-Spec EV)počet prevodov 12kazetový pastorok SHIMANO CS-M6100-12 (10-51T)reťaz KMC X12brzdy SHIMANO Deore MT410 Hydraulic Discbrzdové páky SHIMANO Deore BL-M4100brzdové kotúče predný 180 mm / zadný 160 mmnáboje SHIMANO Deore TC-500-MS-B Disc Center Lock (28 dier)ráfiky KLS Asesino 25 Disc 622x25 (28 dier)výplet stainless steel blackplášte SCHWALBE Rapid Rob 57-622 (29"x2.25) K-Guardhlavové zloženie FSA 1.5" semi-ntegratedstred.zloženie SAMOX cartridgepevná os predná ROCK SHOX Maxle Lite 15x110 mm / zadná 12x170 mmpredstavec KLS Advanced - diam 28.6 mm / bar bore 31.8 mm / 5° / dĺžka 60 mmriadidlá KLS Advanced FlatBar - diam 31.8 mm / šírka 740 mmrukoväte KLS Advancer 2Densitysedlovka KS Rage-i Remote Telescopic - diam 30.9 mm / dĺžka 392 mm, zdvih 125 mmsedlo KLS Avenger IIpedále plastveľkosť rámu S / M / L / XLhmotnosť 14.15 kg (M)Dodatočné parametre
| Kategória: | Pevné horské bicykle |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Bike / E-bike: | Bike |
| Kategória/Použitie: | Horské-MTB |
| ? Pánsky/Dámsky/Junior: | Uni/Pánska |
| ? Veľkosť rámu: | M - 170-180cm |
| Rozmer kolesa: | 29" - Rýchlosť |
| ? Zdvih vidlice: | 120mm - XC/DC |
| rám: | KELLYS Dynamic RRC 29", 1.5" tapered HT, internal routing, 12x148 mm Boost thru axle |
| vidlica: | ROCK SHOX Recon Silver RL (29") Boost, 120 mm, Solo Air / Motion Control / OneLoc Remote Lockout / Maxle Lite 15 mm thru axle |
| kľuky: | SAMOX (34T) - dĺžka 170 mm (S), 175 mm (M - XL) |
| menič: | SHIMANO Deore M6100 (direct mount) |
| radenie: | SHIMANO Deore SL-M6100-IR Rapidfire Plus (I-Spec EV) |
| počet prevodov: | 12 |
| Kazeta: | SHIMANO CS-M6100-12 (10-51T) |
| reťaz: | KMC X12 |
| brzdy: | SHIMANO Deore MT410 Hydraulic Disc |
| brzdové páky: | SHIMANO Deore BL-M4100 |
| brzdové kotúče: | predný 180 mm / zadný 160 mm |
| náboje: | SHIMANO Deore TC-500-MS-B Disc Center Lock (28 dier) |
| ráfiky: | KLS Asesino 25 Disc 622x25 (28 dier) |
| výplet: | stainless steel black |
| plášte: | SCHWALBE Rapid Rob 57-622 (29"x2.25) K-Guard |
| hlavové zloženie: | FSA 1.5" semi-ntegrated |
| stred.zloženie: | SAMOX cartridge |
| pevná os: | predná ROCK SHOX Maxle Lite 15x110 mm / zadná 12x170 mm |
| predstavec: | KLS Advanced - diam 28.6 mm / bar bore 31.8 mm / 5° / dĺžka 60 mm |
| riadidlá: | KLS Advanced FlatBar - diam 31.8 mm / šírka 740 mm |
| rukoväte: | KLS Advancer 2Density |
| sedlovka: | KS Rage-i Remote Telescopic - diam 30.9 mm / dĺžka 392 mm, zdvih 125 mm |
| sedlo: | KLS Avenger II |
| pedále: | plast |
| veľkosť rámu: | S / M / L / XL |
| hmotnosť: | 14.15 kg (M) |
Kellys je najväčším slovenským výrobcom bicyklov. A je tiež lídrom inovácii v tejto oblasti. Svojím modelom elektrobicykla Theos F90 posunul úroveň svetových štandardov v tomto priemysle.
#ShowMore#
Všetko sa začalo na Slovensku v roku 1991, keď zakladatelia Kellys, dvaja mladí bratia - Peter a Braňo Divinec, trávili nespočetné množstvo hodín bicyklovaním po krásnych slovenských horách. Prechodom nekonečných divokých chodníkov zažili CHUŤ SKUTOČNEJ SLOBODY A NEZÁVISLOSTI. Chuť, po ktorej túži každý človek, každý živý tvor od svojho narodenia. Už vedeli, že túto možnosť im dáva bicykel.
Zakladatelia Kellys pochopili, že bicykel je dôležitým prvkom v ich živote a bez neho by sa nemohli cítiť úplní. Chceli sa podeliť o svoje skúsenosti s ostatnými ľuďmi, aby sa cítili rovnako. Chceli dať ostatným to, čo vedia najlepšie – bicykel.Dizajn a výroba bicykla nie je len spájanie mechanických prvkov. Je to niečo viac. Dôležitý je účel, pre ktorý je bicykel vytvorený, pretože má jedinečné poslanie, ktoré musí splniť v živote každého človeka. Toto poslanie dáva každému bicyklu Kellys zmysel jeho existencie.
– Peter Divinec
Firma začínala so skromnou garážou na požičovňu bicyklov, no predstavu o výrobe bicyklov mali bratia Divinecovci už od začiatku. Vďaka veľkému zapojeniu a odhodlaniu svojich zakladateľov Kellys odvtedy rastie. Dosiahnutie obratu 30 tisíc predaných bicyklov trvalo len dva roky od začiatku. V súčasnosti KELLYS EXPORTUJE BICYKLE DO VIAC AKO 35 KRAJÍN SVETA a stáva sa uznávanou značkou bicyklov s TISÍCKAMI A TISÍCKAMI PREDANÝCH BICYKLOV.
