KELLYS Cristy 70 Belt White Gold S 28"
Kód: 86266Podrobný popis
rám KELLYS Tour Profile Mid-Step frame - Aluminium alloy / 1.5" tapered HT, internal routing, integrated kickstand mount, Belt Drive Systemvidlica SR SUNTOUR NEX DS, 63 mm, coil springkľuky C-DRIVE Performance Classic Belt (46T), double flange - dĺžka 170 mmradenie SHIMANO Nexus SL-C6001-8 REVOSHIFTpočet prevodov 8pastorok C-DRIVE Belt 22Treťaz C-DRIVE Belt Carbon / Rubberbrzdy SHIMANO MT200 Hydraulic Discbrzdové páky SHIMANO BL-MT200brzdové kotúče predný 160 mm / zadný 160 mmnáboje SHIMANO Dynamo 3D37 / SHIMANO Nexus SG-C6001-8D INTER-8 Internal Geared Hub, Disc Center Lock (32 dier)ráfiky KLS Draft 23 Disc 622x23 (32 dier)výplet steelplášte SCHWALBE Road Cruiser 47-622 (28"x1.75) K-Guard, Green Compound, ReflectiveLinehlavové zloženie 1.5" semi-integratedstred.zloženie cartridge (113 mm)predstavec KLS Active - diam 28.6 mm / bar bore 31.8 mm / dĺžka 60 mm (S - M)riadidlá alloy RiseBar - diam 31.8 mm / šírka 640 mmrukoväte KLS Wave 2Density ergonomicsedlovka KLS Active - diam 30.9 mm / dĺžka 350 mm (S), 400 mm (M)sedlo KLSpedále plastic platformpredné osvetlenie BÜCHEL Shiny 40 (40 Lux)zadné osvetlenie AXA Slim Steadyblatníky RPZdoplnky nosič z hliníkovej zliatiny, kryt reťaze, nastaviteľný stojan, zvončekveľkosť rámu S / Mhmotnosť 16.32 kg (M)Dodatočné parametre
| Kategória: | Krosové bicykle |
|---|---|
| EAN: | 8585053858157 |
| Bike / E-bike: | Bike |
| Kategória/Použitie: | Krosové |
| ? Pánsky/Dámsky/Junior: | Dámska |
| ? Veľkosť rámu: | S - 160-172cm |
| Rozmer kolesa: | 28" - Gravel/Mesto |
| ? Zdvih vidlice: | <100mm - Mesto/Detské |
| rám: | KELLYS Tour Profile Mid-Step frame - Aluminium alloy / 1.5" tapered HT, internal routing, integrated kickstand mount, Belt Drive System |
| vidlica: | SR SUNTOUR NEX DS, 63 mm, coil spring |
| kľuky: | C-DRIVE Performance Classic Belt (46T), double flange - dĺžka 170 mm |
| radenie: | SHIMANO Nexus SL-C6001-8 REVOSHIFT |
| počet prevodov: | 8 |
| pastorok: | C-DRIVE Belt 22T |
| reťaz: | C-DRIVE Belt Carbon / Rubber |
| brzdy: | SHIMANO MT200 Hydraulic Disc |
| brzdové páky: | SHIMANO BL-MT200 |
| brzdové kotúče: | predný 160 mm / zadný 160 mm |
| náboje: | SHIMANO Dynamo 3D37 / SHIMANO Nexus SG-C6001-8D INTER-8 Internal Geared Hub, Disc Center Lock (32 dier) |
| ráfiky: | KLS Draft 23 Disc 622x23 (32 dier) |
| výplet: | steel |
| plášte: | SCHWALBE Road Cruiser 47-622 (28"x1.75) K-Guard, Green Compound, ReflectiveLine |
| hlavové zloženie: | 1.5" semi-integrated |
| stred.zloženie: | cartridge (113 mm) |
| predstavec: | KLS Active - diam 28.6 mm / bar bore 31.8 mm / dĺžka 60 mm (S - M) |
| riadidlá: | alloy RiseBar - diam 31.8 mm / šírka 640 mm |
| rukoväte: | KLS Wave 2Density ergonomic |
| sedlovka: | KLS Active - diam 30.9 mm / dĺžka 350 mm (S), 400 mm (M) |
| sedlo: | KLS |
| pedále: | plastic platform |
| predné osvetlenie: | BÜCHEL Shiny 40 (40 Lux) |
| zadné osvetlenie: | AXA Slim Steady |
| blatníky: | RPZ |
| doplnky: | nosič z hliníkovej zliatiny, kryt reťaze, nastaviteľný stojan, zvonček |
| veľkosť rámu: | S / M |
| hmotnosť: | 16.32 kg (M) |
| Farba: | Desert brown |
| Veľkosť rámu: | S |
Kellys je najväčším slovenským výrobcom bicyklov. A je tiež lídrom inovácii v tejto oblasti. Svojím modelom elektrobicykla Theos F90 posunul úroveň svetových štandardov v tomto priemysle.
#ShowMore#
Všetko sa začalo na Slovensku v roku 1991, keď zakladatelia Kellys, dvaja mladí bratia - Peter a Braňo Divinec, trávili nespočetné množstvo hodín bicyklovaním po krásnych slovenských horách. Prechodom nekonečných divokých chodníkov zažili CHUŤ SKUTOČNEJ SLOBODY A NEZÁVISLOSTI. Chuť, po ktorej túži každý človek, každý živý tvor od svojho narodenia. Už vedeli, že túto možnosť im dáva bicykel.
Zakladatelia Kellys pochopili, že bicykel je dôležitým prvkom v ich živote a bez neho by sa nemohli cítiť úplní. Chceli sa podeliť o svoje skúsenosti s ostatnými ľuďmi, aby sa cítili rovnako. Chceli dať ostatným to, čo vedia najlepšie – bicykel.Dizajn a výroba bicykla nie je len spájanie mechanických prvkov. Je to niečo viac. Dôležitý je účel, pre ktorý je bicykel vytvorený, pretože má jedinečné poslanie, ktoré musí splniť v živote každého človeka. Toto poslanie dáva každému bicyklu Kellys zmysel jeho existencie.
– Peter Divinec
Firma začínala so skromnou garážou na požičovňu bicyklov, no predstavu o výrobe bicyklov mali bratia Divinecovci už od začiatku. Vďaka veľkému zapojeniu a odhodlaniu svojich zakladateľov Kellys odvtedy rastie. Dosiahnutie obratu 30 tisíc predaných bicyklov trvalo len dva roky od začiatku. V súčasnosti KELLYS EXPORTUJE BICYKLE DO VIAC AKO 35 KRAJÍN SVETA a stáva sa uznávanou značkou bicyklov s TISÍCKAMI A TISÍCKAMI PREDANÝCH BICYKLOV.
