KELLYS Carson 90 M
Kód: 72323Podrobný popis
rám KELLYS Tour Profile - internal routing, integrated kickstand mountvidlica SR SUNTOUR NEX-E25 NLO, 63 mm, coil springkľuky SHIMANO T521 Hollowtech Octalink (48x36x26T) - dĺžka 175 mmmenič SHIMANO Deore XT T8000 (direct mount)prešmykač SHIMANO Deore T6000 (34.9 mm)radenie SHIMANO Deore SL-M6000 Rapidfire Pluspočet prevodov 30kazetový pastorok SHIMANO CS-HG50-10 (11-36T)reťaz KMC X10 ELbrzdy SHIMANO MT200 Hydraulic Discbrzdové páky SHIMANO BL-MT200brzdové kotúče predný 160 mm / zadný 160 mmnáboje SHIMANO Dynamo 3D37 / SHIMANO TX505 Disc Center Lock (32 dier)ráfiky KLS Draft Disc 622x21 (32 dier / nitované)výplet steelplášte MICHELIN Protek BR 42-622 (700x40C) ReflectiveLinehlavové zloženie semi-integratedstred.zloženie SHIMANO BB-ES300 Octalinkpredstavec nastaviteľný PROMAX a-head - diam 28.6 mm / bar bore 31.8 mm / dĺžka 105 mmriadidlá alloy RiseBar - diam 31.8 mm / šírka 640 mmrukoväte KLS Wave 2Density ergonomicsedlovka odpružená KALLOY - diam 30.9 mm / dĺžka 350 mmsedlo SELLE ROYAL Lookin Visual Royalgelpedále alloypredné osvetlenie AXA Compactline 35 Steadyzadné osvetlenie AXA Slim Steadyblatníky RPZdoplnky nosič z hliníkovej zliatiny, kryt reťaze, stojan, zvončekveľkosť rámu M / L / XLDodatočné parametre
| Kategória: | Krosové bicykle |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Bike / E-bike: | Bike |
| Kategória/Použitie: | Krosové |
| ? Pánsky/Dámsky/Junior: | Uni/Pánska |
| ? Veľkosť rámu: | M - 170-180cm |
| Rozmer kolesa: | 28" - Gravel/Mesto |
| ? Zdvih vidlice: | <100mm - Mesto/Detské |
| rám: | KELLYS Tour Profile - internal routing, integrated kickstand mount |
| vidlica: | SR SUNTOUR NEX-E25 NLO, 63 mm, coil spring |
| kľuky: | SHIMANO T521 Hollowtech Octalink (48x36x26T) - dĺžka 175 mm |
| menič: | SHIMANO Deore XT T8000 (direct mount) |
| prešmykač: | SHIMANO Deore T6000 (34.9 mm) |
| radenie: | SHIMANO Deore SL-M6000 Rapidfire Plus |
| počet prevodov: | 30 |
| Kazeta: | SHIMANO CS-HG50-10 (11-36T) |
| reťaz: | KMC X10 EL |
| brzdy: | SHIMANO MT200 Hydraulic Disc |
| brzdové páky: | SHIMANO BL-MT200 |
| brzdové kotúče: | predný 160 mm / zadný 160 mm |
| náboje: | SHIMANO Dynamo 3D37 / SHIMANO TX505 Disc Center Lock (32 dier) |
| ráfiky: | KLS Draft Disc 622x21 (32 dier / nitované) |
| výplet: | steel |
| plášte: | MICHELIN Protek BR 42-622 (700x40C) ReflectiveLine |
| hlavové zloženie: | semi-integrated |
| stred.zloženie: | SHIMANO BB-ES300 Octalink |
| predstavec: | nastaviteľný PROMAX a-head - diam 28.6 mm / bar bore 31.8 mm / dĺžka 105 mm |
| riadidlá: | alloy RiseBar - diam 31.8 mm / šírka 640 mm |
| rukoväte: | KLS Wave 2Density ergonomic |
| sedlovka: | odpružená KALLOY - diam 30.9 mm / dĺžka 350 mm |
| sedlo: | SELLE ROYAL Lookin Visual Royalgel |
| pedále: | alloy |
| predné osvetlenie: | AXA Compactline 35 Steady |
| zadné osvetlenie: | AXA Slim Steady |
| blatníky: | RPZ |
| doplnky: | nosič z hliníkovej zliatiny, kryt reťaze, stojan, zvonček |
| veľkosť rámu: | M / L / XL |
Kellys je najväčším slovenským výrobcom bicyklov. A je tiež lídrom inovácii v tejto oblasti. Svojím modelom elektrobicykla Theos F90 posunul úroveň svetových štandardov v tomto priemysle.
#ShowMore#
Všetko sa začalo na Slovensku v roku 1991, keď zakladatelia Kellys, dvaja mladí bratia - Peter a Braňo Divinec, trávili nespočetné množstvo hodín bicyklovaním po krásnych slovenských horách. Prechodom nekonečných divokých chodníkov zažili CHUŤ SKUTOČNEJ SLOBODY A NEZÁVISLOSTI. Chuť, po ktorej túži každý človek, každý živý tvor od svojho narodenia. Už vedeli, že túto možnosť im dáva bicykel.
Zakladatelia Kellys pochopili, že bicykel je dôležitým prvkom v ich živote a bez neho by sa nemohli cítiť úplní. Chceli sa podeliť o svoje skúsenosti s ostatnými ľuďmi, aby sa cítili rovnako. Chceli dať ostatným to, čo vedia najlepšie – bicykel.Dizajn a výroba bicykla nie je len spájanie mechanických prvkov. Je to niečo viac. Dôležitý je účel, pre ktorý je bicykel vytvorený, pretože má jedinečné poslanie, ktoré musí splniť v živote každého človeka. Toto poslanie dáva každému bicyklu Kellys zmysel jeho existencie.
– Peter Divinec
Firma začínala so skromnou garážou na požičovňu bicyklov, no predstavu o výrobe bicyklov mali bratia Divinecovci už od začiatku. Vďaka veľkému zapojeniu a odhodlaniu svojich zakladateľov Kellys odvtedy rastie. Dosiahnutie obratu 30 tisíc predaných bicyklov trvalo len dva roky od začiatku. V súčasnosti KELLYS EXPORTUJE BICYKLE DO VIAC AKO 35 KRAJÍN SVETA a stáva sa uznávanou značkou bicyklov s TISÍCKAMI A TISÍCKAMI PREDANÝCH BICYKLOV.
