KELLYS Carson 90 M
Kód: 76526Podrobný popis
rám KELLYS Tour Profile - internal routing, integrated kickstand mountvidlica SR SUNTOUR NEX-E25 NLO DS, 63 mm, coil springkľuky New SHIMANO Groupset 2x10menič New SHIMANO Groupset 2x10prešmykač New SHIMANO Groupset 2x10radenie New SHIMANO Groupset 2x10počet prevodov 20kazetový pastorok New SHIMANO Groupset 2x10reťaz SHIMANO Linkglide CN-LG500brzdy SHIMANO MT200 Hydraulic Discbrzdové páky SHIMANO BL-MT201brzdové kotúče predný 160 mm / zadný 160 mmnáboje SHIMANO Dynamo 3D37 / SHIMANO TX505 Disc Center Lock (32 dier)ráfiky KLS Draft Disc 622x21 (32 dier / nitované)výplet steelplášte MICHELIN Protek BR 42-622 (700x40C) ReflectiveLinehlavové zloženie semi-integratedstred.zloženie SHIMANO BB-UR400predstavec nastaviteľný PROMAX a-head - diam 28.6 mm / bar bore 31.8 mm / dĺžka 105 mmriadidlá alloy RiseBar - diam 31.8 mm / šírka 640 mmrukoväte KLS Wave 2Density ergonomicsedlovka odpružená KALLOY - diam 30.9 mm / dĺžka 350 mmsedlo SELLE ROYAL Lookin Visual Royalgelpedále alloypredné osvetlenie AXA Compactline 35 Steadyzadné osvetlenie AXA Slim Steadyblatníky plastdoplnky nosič z hliníkovej zliatiny, kryt reťaze, stojan, zvončekveľkosť rámu M / L / XLDodatočné parametre
| Kategória: | Krosové bicykle |
|---|---|
| EAN: | 8585053832423 |
| Bike / E-bike: | Bike |
| Kategória/Použitie: | Krosové |
| ? Pánsky/Dámsky/Junior: | Uni/Pánska |
| ? Veľkosť rámu: | M - 170-180cm |
| Rozmer kolesa: | 28" - Gravel/Mesto |
| ? Zdvih vidlice: | <100mm - Mesto/Detské |
| rám: | KELLYS Tour Profile - internal routing, integrated kickstand mount |
| vidlica: | SR SUNTOUR NEX-E25 NLO DS, 63 mm, coil spring |
| kľuky: | New SHIMANO Groupset 2x10 |
| menič: | New SHIMANO Groupset 2x10 |
| prešmykač: | New SHIMANO Groupset 2x10 |
| radenie: | New SHIMANO Groupset 2x10 |
| počet prevodov: | 20 |
| Kazeta: | New SHIMANO Groupset 2x10 |
| reťaz: | SHIMANO Linkglide CN-LG500 |
| brzdy: | SHIMANO MT200 Hydraulic Disc |
| brzdové páky: | SHIMANO BL-MT201 |
| brzdové kotúče: | predný 160 mm / zadný 160 mm |
| náboje: | SHIMANO Dynamo 3D37 / SHIMANO TX505 Disc Center Lock (32 dier) |
| ráfiky: | KLS Draft Disc 622x21 (32 dier / nitované) |
| výplet: | steel |
| plášte: | MICHELIN Protek BR 42-622 (700x40C) ReflectiveLine |
| hlavové zloženie: | semi-integrated |
| stred.zloženie: | SHIMANO BB-UR400 |
| predstavec: | nastaviteľný PROMAX a-head - diam 28.6 mm / bar bore 31.8 mm / dĺžka 105 mm |
| riadidlá: | alloy RiseBar - diam 31.8 mm / šírka 640 mm |
| rukoväte: | KLS Wave 2Density ergonomic |
| sedlovka: | odpružená KALLOY - diam 30.9 mm / dĺžka 350 mm |
| sedlo: | SELLE ROYAL Lookin Visual Royalgel |
| pedále: | alloy |
| predné osvetlenie: | AXA Compactline 35 Steady |
| zadné osvetlenie: | AXA Slim Steady |
| blatníky: | plast |
| doplnky: | nosič z hliníkovej zliatiny, kryt reťaze, stojan, zvonček |
| veľkosť rámu: | M / L / XL |
| Farba: | Grey |
| Veľkosť rámu: | M |
Kellys je najväčším slovenským výrobcom bicyklov. A je tiež lídrom inovácii v tejto oblasti. Svojím modelom elektrobicykla Theos F90 posunul úroveň svetových štandardov v tomto priemysle.
#ShowMore#
Všetko sa začalo na Slovensku v roku 1991, keď zakladatelia Kellys, dvaja mladí bratia - Peter a Braňo Divinec, trávili nespočetné množstvo hodín bicyklovaním po krásnych slovenských horách. Prechodom nekonečných divokých chodníkov zažili CHUŤ SKUTOČNEJ SLOBODY A NEZÁVISLOSTI. Chuť, po ktorej túži každý človek, každý živý tvor od svojho narodenia. Už vedeli, že túto možnosť im dáva bicykel.
Zakladatelia Kellys pochopili, že bicykel je dôležitým prvkom v ich živote a bez neho by sa nemohli cítiť úplní. Chceli sa podeliť o svoje skúsenosti s ostatnými ľuďmi, aby sa cítili rovnako. Chceli dať ostatným to, čo vedia najlepšie – bicykel.Dizajn a výroba bicykla nie je len spájanie mechanických prvkov. Je to niečo viac. Dôležitý je účel, pre ktorý je bicykel vytvorený, pretože má jedinečné poslanie, ktoré musí splniť v živote každého človeka. Toto poslanie dáva každému bicyklu Kellys zmysel jeho existencie.
– Peter Divinec
Firma začínala so skromnou garážou na požičovňu bicyklov, no predstavu o výrobe bicyklov mali bratia Divinecovci už od začiatku. Vďaka veľkému zapojeniu a odhodlaniu svojich zakladateľov Kellys odvtedy rastie. Dosiahnutie obratu 30 tisíc predaných bicyklov trvalo len dva roky od začiatku. V súčasnosti KELLYS EXPORTUJE BICYKLE DO VIAC AKO 35 KRAJÍN SVETA a stáva sa uznávanou značkou bicyklov s TISÍCKAMI A TISÍCKAMI PREDANÝCH BICYKLOV.
