KELLYS Carson 70 S
Kód: 72327Podrobný popis
rám KELLYS Tour Profile - internal routing, integrated kickstand mountvidlica SR SUNTOUR NEX DX, 63 mm, coil spring (threaded steerer)kľuky SR SUNTOUR XCM (48x36x26T) - dĺžka 170 mm (S), 175 mm (M - XL)menič SHIMANO Alivio M4000 (direct mount)prešmykač SHIMANO TY710 (34.9 mm)radenie SHIMANO Altus SL-M2010-9 Rapidfire Pluspočet prevodov 27kazetový pastorok SHIMANO CS-HG200-9 (11-34T)reťaz KMC X9brzdy SHIMANO MT200 Hydraulic Discbrzdové páky SHIMANO BL-MT200brzdové kotúče predný 160 mm / zadný 160 mmnáboje SHIMANO Dynamo 3D37 / SHIMANO TX505 Disc Center Lock (32 dier)ráfiky KLS Draft Disc 622x21 (32 dier / nitované)výplet steelplášte MICHELIN Protek BR 42-622 (700x40C) ReflectiveLinehlavové zloženie semi-integrated (threaded)stred.zloženie cartridge (113 mm)predstavec nastaviteľný KALLOY - diam 25.4 mm / bar bore 25.4 mm / dĺžka 90 mm (S), 100 mm (M - XL)riadidlá steel RiseBar - diam 25.4 mm / rise 35 mm / šírka 630 mmrukoväte KLS Wave 2Density ergonomicsedlovka odpružená KALLOY - diam 30.9 mm / dĺžka 300 mm (S), 350 mm (M - XL)sedlo SELLE ROYAL Essenza Moderatepedále alloypredné osvetlenie BÜCHEL Urban LEDzadné osvetlenie BÜCHEL Champs Elysees LED Standlightblatníky RPZdoplnky nosič z hliníkovej zliatiny, kryt reťaze, stojan, zvončekveľkosť rámu S / M / L / XLDodatočné parametre
| Kategória: | Krosové bicykle |
|---|---|
| EAN: | 8585053824077 |
| Bike / E-bike: | Bike |
| Kategória/Použitie: | Krosové |
| ? Pánsky/Dámsky/Junior: | Uni/Pánska |
| Rozmer kolesa: | 28" - Gravel/Mesto |
| ? Zdvih vidlice: | <100mm - Mesto/Detské |
| rám: | KELLYS Tour Profile - internal routing, integrated kickstand mount |
| vidlica: | SR SUNTOUR NEX DX, 63 mm, coil spring (threaded steerer) |
| kľuky: | SR SUNTOUR XCM (48x36x26T) - dĺžka 170 mm (S), 175 mm (M - XL) |
| menič: | SHIMANO Alivio M4000 (direct mount) |
| prešmykač: | SHIMANO TY710 (34.9 mm) |
| radenie: | SHIMANO Altus SL-M2010-9 Rapidfire Plus |
| počet prevodov: | 27 |
| Kazeta: | SHIMANO CS-HG200-9 (11-34T) |
| reťaz: | KMC X9 |
| brzdy: | SHIMANO MT200 Hydraulic Disc |
| brzdové páky: | SHIMANO BL-MT200 |
| brzdové kotúče: | predný 160 mm / zadný 160 mm |
| náboje: | SHIMANO Dynamo 3D37 / SHIMANO TX505 Disc Center Lock (32 dier) |
| ráfiky: | KLS Draft Disc 622x21 (32 dier / nitované) |
| výplet: | steel |
| plášte: | MICHELIN Protek BR 42-622 (700x40C) ReflectiveLine |
| hlavové zloženie: | semi-integrated (threaded) |
| stred.zloženie: | cartridge (113 mm) |
| predstavec: | nastaviteľný KALLOY - diam 25.4 mm / bar bore 25.4 mm / dĺžka 90 mm (S), 100 mm (M - XL) |
| riadidlá: | steel RiseBar - diam 25.4 mm / rise 35 mm / šírka 630 mm |
| rukoväte: | KLS Wave 2Density ergonomic |
| sedlovka: | odpružená KALLOY - diam 30.9 mm / dĺžka 300 mm (S), 350 mm (M - XL) |
| sedlo: | SELLE ROYAL Essenza Moderate |
| pedále: | alloy |
| predné osvetlenie: | BÜCHEL Urban LED |
| zadné osvetlenie: | BÜCHEL Champs Elysees LED Standlight |
| blatníky: | RPZ |
| doplnky: | nosič z hliníkovej zliatiny, kryt reťaze, stojan, zvonček |
| veľkosť rámu: | S / M / L / XL |
| Farba: | Black |
| Veľkosť rámu: | S |
Kellys je najväčším slovenským výrobcom bicyklov. A je tiež lídrom inovácii v tejto oblasti. Svojím modelom elektrobicykla Theos F90 posunul úroveň svetových štandardov v tomto priemysle.
#ShowMore#
Všetko sa začalo na Slovensku v roku 1991, keď zakladatelia Kellys, dvaja mladí bratia - Peter a Braňo Divinec, trávili nespočetné množstvo hodín bicyklovaním po krásnych slovenských horách. Prechodom nekonečných divokých chodníkov zažili CHUŤ SKUTOČNEJ SLOBODY A NEZÁVISLOSTI. Chuť, po ktorej túži každý človek, každý živý tvor od svojho narodenia. Už vedeli, že túto možnosť im dáva bicykel.
Zakladatelia Kellys pochopili, že bicykel je dôležitým prvkom v ich živote a bez neho by sa nemohli cítiť úplní. Chceli sa podeliť o svoje skúsenosti s ostatnými ľuďmi, aby sa cítili rovnako. Chceli dať ostatným to, čo vedia najlepšie – bicykel.Dizajn a výroba bicykla nie je len spájanie mechanických prvkov. Je to niečo viac. Dôležitý je účel, pre ktorý je bicykel vytvorený, pretože má jedinečné poslanie, ktoré musí splniť v živote každého človeka. Toto poslanie dáva každému bicyklu Kellys zmysel jeho existencie.
– Peter Divinec
Firma začínala so skromnou garážou na požičovňu bicyklov, no predstavu o výrobe bicyklov mali bratia Divinecovci už od začiatku. Vďaka veľkému zapojeniu a odhodlaniu svojich zakladateľov Kellys odvtedy rastie. Dosiahnutie obratu 30 tisíc predaných bicyklov trvalo len dva roky od začiatku. V súčasnosti KELLYS EXPORTUJE BICYKLE DO VIAC AKO 35 KRAJÍN SVETA a stáva sa uznávanou značkou bicyklov s TISÍCKAMI A TISÍCKAMI PREDANÝCH BICYKLOV.
