Pomôžeme Ti s výberom bicykla

Úvod Poradíme a PomôžemePomôžeme Ti s výberom bicykla

            Na trhu existuje veľa druhov a typov bicyklov. Nie je začo sa hanbiť, keď sa v tom niekto nevie hneď zorientovať. Budeme radi, ak Ti budeme môcť zodpovedať tvoje otázky pri výbere vhodného bicykla. 

 

     Stačí keď si pripravíš odpovede na otázky nižšie a pošleš nám ich na emailovú adresu info@kostrabike.sk. V krátkej dobe dostaneš odpoveď i s odporúčanými bicyklami priamo pre Teba. Ak už vieš aký typ bicykla hľadáš (buď horský, cestný, krosový alebo trekingový) na prvé tri otázky odpoveď nemusíš. Prípadne nám môžes aj zavolať.


      Ak už máš vybraný vhodný bike, ktorý je v ponuke aj u nás a našiel si ho lacnejšie niekde inde, radi ti cenu dorovnáme, aby si mal istotu, že u nás dostaneš vždy viac.


Takže poďme zistiť niečo o Tebe ako o cyklistovi:

 

  1. Kde budeš jazdiť? (vyhľadávaš spevnené cesty, asfaltové cesty, horské hrebene, cesty v lesoch alebo si vychutnávaš drsný zjazd v teréne,....)
  2. Prečo chceš jazdiť na bicykli? (hľadáš rekreáciu, oddych, spôsob ako sa udržať v kondícii a fit, chceš zažiť dobrodružstvo a adrenalín, chceš zdolávať dlhé kilometre,....)
  3. Ako budeš jazdiť? (chceš sedieť vzpriamene a pohodlne, energicky, rýchlo, agresívne,...)
  4. Ako ďaleko a ako často chceš jazdiť? (z pochopiteľných dôvodov platí, že čím viac chceš jazdiť tým lepší a drahší bicykel bude tá správna voľba. Lepší bicykel Ti zabezpečí spokojnú jazdu a dostaneš bicykel, ktorý vydrží)
  5. Hľadáš skôr najlepšiu kvalitu, alebo uprednostňuješ najlepšiu hodnotu (teda pomer cena/výkon)?
  6. Od koľko do koľko chceš na nový bicykel minúť?
  7. Hľadáš pánsky alebo dámsky rám?
  8. Hľadáš elektrobicykel?
  9. Aký rozmer kolesa chceš -  27,5", 29"? (len pre horské bicykle)
  10. Výška postavy. Pri cestných bicykloch aj vnútorná dĺžka nôh.
Copyright 2017 - 2024 © KostraBike - výnimočné bicykle odvážnym