CTM ZEPHYR Pro 29 - hliníková XL
Kód: 226.121Najširšie zastúpenie
Zahraničných a domácich značiek na Kysuciach
Podrobný popis
Trailový bicykel s pevným rámom, vďaka ktorému sa môžeš sústrediť na to hlavné - jazdu samotnú. Výbava je pripravená na tvrdé zaobchádzanie. Predná vidlica Marzocchi Bomber Z2 Air so zdvihom 140mm spoľahlivo odfiltruje všetky nástrahy trailu pred tebou. Overený a spoľahlivý pohon Shimano SLX + Deore, tuhé kolesá WTB ST Tough so širokými 30mm ráfikmi obuté do plášťov Maxxis Minion DHF 2,5 / Rekon 2.4 EXO TR a teleskopická sedlovka EXA Form. To je recept na nikdy nekončiacu zábavu.Dodatočné parametre
| Kategória: | Pevné horské bicykle |
|---|---|
| EAN: | 8585036081213 |
| Bike / E-bike: | Bike |
| Kategória/Použitie: | Horské-MTB |
| ? Pánsky/Dámsky/Junior: | Uni/Pánska |
| ? Veľkosť rámu: | XL - 188-198cm |
| Rozmer kolesa: | 29" - Rýchlosť |
| ? Zdvih vidlice: | 130-150mm - Trail |
| Model: | ZEPHYR Pro 29" |
| Typ rámu: | ALU 6061, Playful Ride Geometry, Boost 148mm, UDH, ISCG05, M, L, XL |
| Veľkosť rámu: | XL |
| Rozmer kolesa: | 29 |
| Vidlica: | Marzocchi BOMBER Z2 Air 29" 140mm, boost™ 15x110axle |
| Radenie: | Shimano Deore SL-M6100-IR/12sp. |
| Zadná prehadzovačka: | Shimano SLX RD-M6100 |
| Kazeta: | Shimano Deore CS-M6100/12, 10-51 |
| Kľuky: | Shimano Deore FC-M6100-1, 32T, 170mm |
| Brzdy: | Shimano BR-MT410 / SMRT54 M |
| Ráfiky: | WTB ST Tough, 30mm, TCS 2.0, 29", 32H |
| Plášte: | Maxxis MINION DHF 29x2,50" EXO, TR/REKON 29x2,40" EXO, TR |
| Náboje: | Shimano TC500, CL, F15/R12 thru type axle |
| Pedále: | VP-532 |
| Reťaz: | Shimano CN-M6100 |
| Predstavec: | CTM 7729/40mm |
| Riadidlá: | CTM N06, 760/1" rise/35mm |
| Hlavové zloženie: | NECO H383 |
| Sedlo: | WTB Volt |
| Sedlovka: | EXA Form KSP900 (S-100/M-125/L,XL-150mm) |
| Počet rýchlostí: | 12 speed |
| Rok: | 2026 |
| Head Tube Angle: | 66 |
| Seat Tube Angle: | 82 |
| Horizontal Top Tube: | 633 |
| Seat Tube Length: | 520 |
| Reťazová linka: | 435 |
| Head Tube Length: | 115 |
| BBDrop: | -50 |
| Fork Length: | 545 |
| Fork Offset: | 51 |
| Reach: | 470 |
| Front Center: | 787 |
| Stack Height: | 635 |
| Farba: | hliníková |
| Wheelbase: | 1218 |