CTM ZEPHYR Limited 29 - matná antracitová M
Kód: 226.122Najširšie zastúpenie
Zahraničných a domácich značiek na Kysuciach
Podrobný popis
Trailový bicykel s pevným hliníkovým rámom, ktorý ťa podrží v každom teréne. Výbavu LIMITED sme pripravili na agresívne trailové jazdenie. Vpredu robustná vidlica Marzocchi BOMBER Z1 Air so zdvihom 140mm. O spoľahlivé radenie pod záberom sa postará kombinácia pohonu Shimano XT + Deore. Tuhé kolesá WTB ST Tough so šírkou ráfika 30mm, extrémne výkonné brzdy TRP Slate a teleskopická sedlovka EXA Form KSP900 už iba potvrdzujú, že dostaneš maximálny výkon bez potreby siahnuť hlboko do vrecka.Dodatočné parametre
| Kategória: | Pevné horské bicykle |
|---|---|
| EAN: | 8585036081220 |
| Bike / E-bike: | Bike |
| Kategória/Použitie: | Horské-MTB |
| ? Pánsky/Dámsky/Junior: | Uni/Pánska |
| ? Veľkosť rámu: | M - 170-180cm |
| Rozmer kolesa: | 29" - Rýchlosť |
| ? Zdvih vidlice: | 130-150mm - Trail |
| Model: | ZEPHYR Limited 29" |
| Typ rámu: | ALU 6061, Playful Ride Geometry, Boost 148mm, UDH, ISCG05, M, L, XL |
| Veľkosť rámu: | M |
| Rozmer kolesa: | 29 |
| Vidlica: | Marzocchi BOMBER Z1 Air 29" 140mm, boost™ 15x110axle |
| Radenie: | Shimano Deore SL-M6100-IR/12sp. |
| Zadná prehadzovačka: | Shimano XT RD-M8100 |
| Kazeta: | Shimano Deore CS-M6100/12, 10-51 |
| Kľuky: | FSA Comet Heavy Duty, 32T, 170mm |
| Brzdy: | TRP Slate / TRP CL 180mm |
| Ráfiky: | WTB ST Tough, 30mm, TCS 2.0, 29", 32H |
| Plášte: | Maxxis MINION DHF 29x2,50" EXO, TR/REKON 29x2,40" EXO, TR |
| Náboje: | Shimano TC500, CL, F15/R12 thru type axle |
| Pedále: | VP-532 |
| Reťaz: | Shimano CN-M6100 |
| Predstavec: | FSA Comet/35mm |
| Riadidlá: | FSA Comet, 800/25mm rise/35mm |
| Hlavové zloženie: | NECO H383 |
| Sedlo: | WTB Volt |
| Sedlovka: | EXA Form KSP900 (S-100/M-125/L,XL-150mm) |
| Počet rýchlostí: | 12 speed |
| Rok: | 2026 |
| Head Tube Angle: | 66 |
| Seat Tube Angle: | 82 |
| Horizontal Top Tube: | 577 |
| Seat Tube Length: | 440 |
| Reťazová linka: | 435 |
| Head Tube Length: | 95 |
| BBDrop: | -50 |
| Fork Length: | 545 |
| Fork Offset: | 51 |
| Reach: | 420 |
| Front Center: | 730 |
| Stack Height: | 616 |
| Farba: | matná antracitová |
| Wheelbase: | 1160 |