CTM TERRANO 26 - šedá 16
Kód: 226.542Najširšie zastúpenie
Zahraničných a domácich značiek na Kysuciach
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Detské bicykle 26" |
|---|---|
| EAN: | 8585036092219 |
| Bike / E-bike: | Bike |
| Kategória/Použitie: | Detské |
| ? Pánsky/Dámsky/Junior: | Junior |
| ? Veľkosť rámu: | M - 170-180cm |
| Rozmer kolesa: | 26" - 14 rokov/165cm |
| ? Zdvih vidlice: | <100mm - Mesto/Detské |
| Model: | TERRANO 26" |
| Typ rámu: | ALU 6061, S, M |
| Veľkosť rámu: | M (16,5") |
| Rozmer kolesa: | 26 |
| Vidlica: | CTM XCF 80mm travel, 26" |
| Radenie: | Shimano STEF41/7 speed |
| Zadná prehadzovačka: | Shimano Tourney RD-TY300 |
| Predná prehadzovačka: | Shimano Tourney FD-TY300 |
| Kazeta: | Shimano MF-TZ500 7 speed 14-28T |
| Kľuky: | Shimano FC-TY301, 42-34-24T |
| Brzdy: | Alloy V-brake |
| Ráfiky: | CTM 559X21, 32H, black |
| Plášte: | 26x2,0" 30TPI skinwall |
| Náboje: | Matrix alloy 32H QR black |
| Pedále: | Flat HF-896 DU bearing |
| Reťaz: | KMC Z7 |
| Predstavec: | CTM Alloy 40mm 31,8 mm |
| Riadidlá: | CTM alloy 680mm 31,8mm 20mm rise |
| Hlavové zloženie: | 1 1/8" DIA:28.6/44/30mm |
| Sedlo: | CTM 257x135mm |
| Sedlovka: | CTM alu Ø31.6 x 300mm |
| Počet rýchlostí: | 21speed |
| Rok: | 2026 |
| Head Tube Angle: | 0 |
| Seat Tube Angle: | 0 |
| Horizontal Top Tube: | 0 |
| Seat Tube Length: | 0 |
| Reťazová linka: | 0 |
| Head Tube Length: | 0 |
| BBDrop: | 0 |
| Fork Length: | 0 |
| Fork Offset: | 0 |
| Reach: | 0 |
| Front Center: | 0 |
| Stack Height: | 0 |
| Farba: | šedá |
| Wheelbase: | 0 |