CTM SUMMER 28 - matná svetlobéžová 17 (430)
Kód: 226.598Najširšie zastúpenie
Zahraničných a domácich značiek na Kysuciach
Podrobný popis
Dámsky mestský bicykel s retro dizajnom, ktorý ťa dostane! Jednoduchý rozjazd a istotu pri manévrovaní poskytuje ľahký hliníkový rám a integrované radenie rýchlostí Shimano NEXUS s troma prevodmi, ktoré sa pohodlne radia otáčaním na riadítkach. Summer je vybavený pohodlným odpruženým sedlom, výklopným stojanom, predným košíkom na nákup, alebo batožinu a taktiež zadným nosičom. Vďaka integrovaným blatníkom nebudeš mať problém dôjsť do cieľa aj v nepriaznivých podmienkach.Dodatočné parametre
| Kategória: | Krosové bicykle |
|---|---|
| EAN: | 8585036099874 |
| Bike / E-bike: | Bike |
| Kategória/Použitie: | Krosové |
| ? Pánsky/Dámsky/Junior: | Dámska |
| ? Veľkosť rámu: | M - 170-180cm |
| Rozmer kolesa: | 28" - Gravel/Mesto |
| Model: | SUMMER 28" |
| Typ rámu: | ALU 6061, 17" (430mm) |
| Veľkosť rámu: | 17" (430) |
| Rozmer kolesa: | 28 |
| Vidlica: | Hi ten- unicrown 28" |
| Radenie: | Shimano Nexus 3 |
| Zadná prehadzovačka: | Shimano Nexus 3 |
| Kľuky: | Wheeltop, 38T, 170mm |
| Brzdy: | Alloy V-brake |
| Ráfiky: | CTM 622X20, 36H, silver |
| Plášte: | Cityhopper 28" |
| Náboje: | Matrix alloy 36H silver/Shimano Nexus3 36H |
| Pedále: | alloy city |
| Reťaz: | KMC Z410 |
| Predstavec: | CTM Alloy 40/25,4 mm |
| Riadidlá: | alloy comfort bar, 620/25,4 mm |
| Hlavové zloženie: | 1" DIA:25.4/30/27mm |
| Sedlo: | CTM lady comfort |
| Sedlovka: | 300/27,2 mm |
| Počet rýchlostí: | 3 speed |
| Rok: | 2026 |
| Head Tube Angle: | 0 |
| Seat Tube Angle: | 0 |
| Horizontal Top Tube: | 0 |
| Seat Tube Length: | 0 |
| Reťazová linka: | 0 |
| Head Tube Length: | 0 |
| BBDrop: | 0 |
| Fork Length: | 0 |
| Fork Offset: | 0 |
| Reach: | 0 |
| Front Center: | 0 |
| Stack Height: | 0 |
| Farba: | matná svetle béžová |
| Wheelbase: | 0 |