CTM STREEM - hlbokomodrá perleť XL (21")
Kód: 224.281Najširšie zastúpenie
Zahraničných a domácich značiek na Kysuciach
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Krosové bicykle |
|---|---|
| EAN: | 8585036023428 |
| Bike / E-bike: | Bike |
| Kategória/Použitie: | Krosové |
| ? Veľkosť rámu: | XL - 188-198cm |
| Rozmer kolesa: | 28" - Gravel/Mesto |
| ? Zdvih vidlice: | Suntour M3010, 700C |
| Model: | STREEM |
| Typ rámu: | Hi Ten, M (17"), L (19"), XL (21") |
| Veľkosť rámu: | XL (21") |
| Rozmer kolesa: | 28 |
| Vidlica: | Suntour M3010, 700C |
| Radenie: | Shimano STEF5002/7 sp. |
| Zadná prehadzovačka: | Shimano RD-TY500 |
| Predná prehadzovačka: | Shimano FD-TY510 |
| Kazeta: | Shimano MFTZ 500/7,14-28 |
| Kľuky: | Shimano FC-TY301, 48-38-28T, 175mm |
| Brzdy: | Alhonga V-brake |
| Ráfiky: | CTM ZX-lite, 622x19 BA, 32H |
| Plášte: | 700x38C |
| Náboje: | Matrix alloy 32H QR black |
| Stredové zloženie: | NECO 122,5mm |
| Pedále: | SP 877 |
| Reťaz: | KMC Z50 |
| Predstavec: | CTM adjustable, 90/25,4 mm |
| Riadidlá: | Zoom MTB-153, 620/25,4 mm |
| Hlavové zloženie: | Neco steel 1-1/8" |
| Sedlo: | CTM |
| Sedlovka: | Zoom SP-200, 300/28,6 mm |
| Počet rýchlostí: | 21 speed |
| Rok: | 2024 |
| Head Tube Angle: | 0 |
| Seat Tube Angle: | 0 |
| Horizontal Top Tube: | 0 |
| Seat Tube Length: | 0 |
| Reťazová linka: | 0 |
| Head Tube Length: | 0 |
| BBDrop: | 0 |
| Fork Length: | 0 |
| Fork Offset: | 0 |
| Reach: | 0 |
| Front Center: | 0 |
| Stack Height: | 0 |
| Farba: | hlubokomodrá perleť |
| Wheelbase: | 0 |