CTM STARK 1.0 - matná sivomodrá L (19")
Kód: 223.325Najširšie zastúpenie
Zahraničných a domácich značiek na Kysuciach
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Krosové bicykle |
|---|---|
| EAN: | 8585036050042 |
| Bike / E-bike: | Bike |
| Kategória/Použitie: | Krosové |
| ? Pánsky/Dámsky/Junior: | Uni/Pánska |
| ? Veľkosť rámu: | L - 180-190cm |
| Rozmer kolesa: | 28" - Gravel/Mesto |
| ? Zdvih vidlice: | Suntour NEX, HLO 63mm 700C |
| Model: | STARK 1.0 |
| Typ rámu: | ALU 6061, M (17"), L (19"), XL (21") |
| Veľkosť rámu: | L (19") |
| Rozmer kolesa: | 28 |
| Vidlica: | Suntour NEX, HLO 63mm 700C |
| Radenie: | Shimano STEF5002/8 sp. |
| Zadná prehadzovačka: | Shimano Altus RD-M370 |
| Predná prehadzovačka: | Shimano FD-TY710 |
| Kazeta: | Shimano HG200/8, 12-32 |
| Kľuky: | Shimano FC-TY301, 48-38-28T, 175mm |
| Brzdy: | Alhonga V-brake |
| Ráfiky: | CTM ZX-lite, 622x19 BA, GBS, 32H |
| Plášte: | Freedom Wedge 28x1,75" reflex line |
| Náboje: | CTM alloy 32H QR black |
| Stredové zloženie: | NECO 122,5mm |
| Pedále: | SP 510 |
| Reťaz: | KMC Z7/114L |
| Predstavec: | CTM adjustable, 90/25,4 mm |
| Riadidlá: | CTM rise bar, 640/25,4 mm |
| Hlavové zloženie: | Neco semi-integrated |
| Sedlo: | CTM |
| Sedlovka: | CTM SP 602, 350x31,6 mm |
| Počet rýchlostí: | 24 speed |
| Rok: | 2023 |
| Head Tube Angle: | 71 |
| Seat Tube Angle: | 74 |
| Horizontal Top Tube: | 612 |
| Seat Tube Length: | 483 |
| Reťazová linka: | 450 |
| Head Tube Length: | 140 |
| BBDrop: | -60 |
| Fork Length: | 472 |
| Fork Offset: | 38 |
| Reach: | 0 |
| Front Center: | 670 |
| Stack Height: | 0 |
| Farba: | matná šedomodrá |
| Wheelbase: | 1114 |