CTM SLY 20 - ružová 10
Kód: 226.008Najširšie zastúpenie
Zahraničných a domácich značiek na Kysuciach
Podrobný popis
Super ľahký detský bicykel SLY 20” s hmotnosťou iba 7,4kg je ideálny pre deti, ktoré sa učia bicyklovať. Nízku hmotnosť ocení každé dieťa pri manévrovaní počas jazdy, no rovnako aj rodičia pri každodennej manipulácii. Bicykel môžete jednoducho prenášať vďaka madlu na zadnej strane sedla. Integrovaný kokpit už iba dopĺňa čistotu dizajnu.Dodatočné parametre
| Kategória: | Detské bicykle 20" |
|---|---|
| EAN: | 8585036078237 |
| Bike / E-bike: | Bike |
| Kategória/Použitie: | Detské |
| ? Pánsky/Dámsky/Junior: | Junior |
| Rozmer kolesa: | 20" - 8 rokov/130cm |
| Model: | SLY 20" |
| Typ rámu: | SLY 20, SuperLight, AL 6061, 10" |
| Veľkosť rámu: | 10" |
| Rozmer kolesa: | 20 |
| Vidlica: | Alloy Lite 6061 / unicrown 20" |
| Radenie: | Shimano RV 200/7 speed |
| Zadná prehadzovačka: | Shimano Tourney RD-TY200 |
| Kazeta: | Shimano CS-HG400/7, 11-28 |
| Kľuky: | Prowheel, 28T, 114mm |
| Brzdy: | Tektro V-brake |
| Ráfiky: | CTM HLQ-16, 406x21, 24H/20H |
| Plášte: | W-Tyres 20x1,95" 30TPI skinwall |
| Náboje: | CTM alloy 24H/20H |
| Pedále: | VPE-229 |
| Reťaz: | KMC Z33 |
| Predstavec: | Zoom kids 40 |
| Riadidlá: | Zoom kids bar 540/rise 50mm |
| Hlavové zloženie: | FSA Orbit CE NO.8B |
| Sedlo: | CTM SLY |
| Sedlovka: | Alu 220/27,2 mm |
| Počet rýchlostí: | 7 speed |
| Rok: | 2026 |
| Head Tube Angle: | 68 |
| Seat Tube Angle: | 73 |
| Horizontal Top Tube: | 424 |
| Seat Tube Length: | 250 |
| Reťazová linka: | 350 |
| Head Tube Length: | 110 |
| BBDrop: | -30 |
| Fork Length: | 330 |
| Fork Offset: | 40 |
| Reach: | 295 |
| Front Center: | 497 |
| Stack Height: | 420 |
| Farba: | růžová |
| Wheelbase: | 845 |