CTM SKAUT 30 Pro - šedá S
Kód: 226.133Najširšie zastúpenie
Zahraničných a domácich značiek na Kysuciach
Podrobný popis
Celoodpružený trailový bicykel, ktorý posunie tvoju jazdu na novú úroveň! 130mm zdvih zadnej stavby v réžii detailne nastaviteľného tlmiča Rock Shox Super Deluxe Base R, predná odpružená vidlica Rock Shox Pike Base Rush RC so zdvihom 140mm, overený štvorčapový systém pruženia a geometria vyladená v spolupráci s medzinárodne úspešným CTM Racing Team. To je mix, ktorý zabezpečí stabilitu vo vysokej rýchlosti, ale zároveň obratnosť v technických pasážach. Tvoje ihrisko nemá hranice.Dodatočné parametre
| Kategória: | Celoodpružené horské bicykle |
|---|---|
| EAN: | 8585036081374 |
| Bike / E-bike: | Bike |
| Kategória/Použitie: | Horské-MTB |
| ? Pánsky/Dámsky/Junior: | Uni/Pánska |
| ? Veľkosť rámu: | S - 160-172cm |
| Rozmer kolesa: | 29" - Rýchlosť |
| ? Zdvih vidlice: | 130-150mm - Trail |
| Model: | SKAUT 30 Pro |
| Typ rámu: | S3 FS frame, Alloy 6061, ICR, 12x148mm, UDH,4-Link, travel 130mm, S, M, L, XL |
| Veľkosť rámu: | S |
| Rozmer kolesa: | 29 |
| Vidlica: | Rock Shox PIKE BASE RUSH SC, DebonAir, 140mm, boost™ 15x110axle |
| Tlmič: | Rock Shox Super Deluxe Base R,210x55 Linear Air |
| Radenie: | Shimano Deore SL-M6100/12sp. |
| Zadná prehadzovačka: | Shimano DEORE RD-M6100 |
| Kazeta: | Shimano Deore CS-M6100/12, 10-51 |
| Kľuky: | Shimano Deore FC-M6100-1, 32T, 175mm |
| Brzdy: | Shimano BR-MT420 / SMRT54M |
| Ráfiky: | WTB ST Tough, 30mm, TCS 2.0, 29", 32H |
| Plášte: | Maxxis DISSECTOR 29x2,40" EXO, TR |
| Náboje: | Shimano TC500, CL, F15/R12 thru type axle |
| Pedále: | VPE 527 |
| Reťaz: | KMC X12 |
| Predstavec: | CTM 7729/40mm |
| Riadidlá: | CTM N06, 760/1" rise/35mm |
| Hlavové zloženie: | NECO H156 |
| Sedlo: | Selle Royal SRX+ |
| Sedlovka: | EXA Form KSP900 (S-125/M-150/L,XL-175mm) |
| Počet rýchlostí: | 12 speed |
| Rok: | 2026 |
| Head Tube Angle: | 66.5 |
| Seat Tube Angle: | 69.5 |
| Horizontal Top Tube: | 565 |
| Seat Tube Length: | 400 |
| Reťazová linka: | 450 |
| Head Tube Length: | 100 |
| BBDrop: | -38 |
| Fork Length: | 540 |
| Fork Offset: | 51 |
| Reach: | 420 |
| Front Center: | 723 |
| Stack Height: | 605 |
| Farba: | šedá |
| Wheelbase: | 1170 |