CTM RUBY PRO 27,5 - galaktická fialová / hodvábna sivá L (18")
Kód: 223.422Najširšie zastúpenie
Zahraničných a domácich značiek na Kysuciach
Podrobný popis
Dámsky elektrobicykel určený do horského terénu. Dostupný je v dvoch verziách – s 27,5 palcovými kolesami, prípadne s väčšími, 29 palcovými. Osadili sme ho elektromotorom Bafang M500. Tento elektromotor je navrhnutý pre optimálny prenos sily pri šliapaní. Poskytuje výkon 250W a krútiaci moment až 95Nm. Dostatočnú zásobu energie na dlhé výlety zabezpečí batéria s článkami LG, ktorá má kapacitu 630Wh a je plne integrovaná v ráme bicykla. Úplne dobitie dosiahne už za cca. 5-6 hodín. Tento systém poskytuje dojazd 50-120km, podľa zvoleného stupňa podpory. Komponentové osadenie je zvolené s ohľadom na odolnosť a bezchybnú funkciu. Ak chceš objaviť čaro E-MTB a hľadáš ekonomické riešenie, modely RUBY sú stvorené práve pre teba.Dodatočné parametre
| Kategória: | Pevný horský elektrobicykel / Pevné elektrobicykle |
|---|---|
| EAN: | 8585036053654 |
| Bike / E-bike: | E-bike |
| Kategória/Použitie: | Horské-MTB |
| ? Pánsky/Dámsky/Junior: | Dámska |
| ? Veľkosť rámu: | L - 180-190cm |
| Rozmer kolesa: | 27.5" - Obratnosť/pre nižších |
| ? Zdvih vidlice: | 120mm - XC/DC |
| Model: | RUBY PRO 27,5" |
| Typ rámu: | ALU 6061, S(14"), M (16"), L (18") |
| Veľkosť rámu: | L (18") |
| Rozmer kolesa: | 27,5 |
| Vidlica: | Suntour XCR34 AIR boost, RLR, boost™ 15x110axle, 27,5" |
| Radenie: | Shimano Deore SL-M4100/10sp. |
| Zadná prehadzovačka: | Shimano Deore RD-M5120 |
| Kazeta: | LTWOO CS-A7 11-46 |
| Kľuky: | Bafang 38T,170mm |
| Brzdy: | Shimano MT200 / SMRT10M |
| Ráfiky: | WTB ST i29 TCS 2.0 27,5" 36H |
| Plášte: | WTB Ranger 27,5x 2.25" Comp |
| Náboje: | Novatec D041DSB,15mm/D142TSE,36H ,CL |
| Pedále: | VPE-537 |
| Reťaz: | KMC X10e 124L |
| Predstavec: | CTM LCS/60mm |
| Riadidlá: | CTM rise bar, 700/31,8 mm |
| Hlavové zloženie: | NECO H153 |
| Sedlo: | SR Vivo Ergo Lady |
| Sedlovka: | CTM 350x31,6 mm |
| Počet rýchlostí: | 10 speed |
| Motor: | BAFANG M500 / 250W / 95Nm |
| Batéria: | CTM IGB 630Wh / 36V / 17,5Ah |
| Rok: | 2023 |
| Head Tube Angle: | 69 |
| Seat Tube Angle: | 73 |
| Horizontal Top Tube: | 583 |
| Seat Tube Length: | 460 |
| Reťazová linka: | 475 |
| Head Tube Length: | 130 |
| BBDrop: | -44 |
| Fork Length: | 470 |
| Fork Offset: | 46 |
| Reach: | 415 |
| Front Center: | 674 |
| Stack Height: | 587 |
| Farba: | galaktická fialová / hedvábná šedá |
| Wheelbase: | 1145 |