CTM RUBY GX Pro 27,5" E-Allroad - matná staroružová S ( 14")
Kód: T226.245Najširšie zastúpenie
Zahraničných a domácich značiek na Kysuciach
Podrobný popis
Výkonný dámsky horský elektrobicykel s pevným rámom, vďaka ktorému bude každý výjazd nezabudnuteľným dobrodružstvom. Hliníkový rám s komfortným nízkym nastupovaním a integráciou kabeláže sme osadili extrémne výkonným motorom Panasonic GX Ultimate (95Nm), ktorý je spárovaný s batériou LG. Tá ponúka obrovskú kapacitu až 720Wh, čo zabezpečuje dlhý dojazd. Na prehľadnom farebnom LCD displeji sa nachádzajú všetky potrebné informácie o jazde. Predinštalované aplikácie ako Komoot alebo Strava uľahčujú orientáciu a ponúkajú prehľadné informácie o aktuálnej trase. Kombinácia spoľahlivých komponentov ako vzduchová vidlica Suntour XCM32 alebo overeného pohonu Shimano CUES zabezpečia dlhodobú prevádzku bez nutnosti častého servisovania. Model RUBY GX PRO ALLROAD je vybavený blatníkmi, stojanom i svetlami.Dodatočné parametre
| Kategória: | Pevný horský elektrobicykel / Pevné elektrobicykle |
|---|---|
| EAN: | 8585036089783 |
| Bike / E-bike: | E-bike |
| Kategória/Použitie: | Horské-MTB |
| ? Pánsky/Dámsky/Junior: | Dámska |
| ? Veľkosť rámu: | S - 160-172cm |
| Rozmer kolesa: | 27.5" - Obratnosť/pre nižších |
| ? Zdvih vidlice: | 120mm - XC/DC |
| ? Batéria: | 725Wh |
| ? Motor: | Panasonic GX Ultimate 95Nm |
| Model: | RUBY GX Pro 27,5" E-Allroad |
| Typ rámu: | ALU 6061, Easy Handling Geometry, Full Integrated Battery, ICR, Kickstand/Carrier/Fender Mounts, S, M |
| Veľkosť rámu: | S ( 14") |
| Rozmer kolesa: | 27,5 |
| Vidlica: | Suntour XCM32-boost, AIR, LOR, DS, 120mm, 15x110axle, 27.5" |
| Radenie: | Shimano CUES SL-U6000/10sp. |
| Zadná prehadzovačka: | Shimano CUES RD-U6000GS |
| Kazeta: | Shimano CUES CS-LG300/10, 11-48 |
| Kľuky: | FSA 38T, 165mm |
| Brzdy: | Shimano MT200 / SMRT10M |
| Ráfiky: | WTB ST i30 TCS 2.0 27,5" 32H |
| Plášte: | WTB Ranger 27,5x 2.25" Comp |
| Náboje: | Novatec D041DSB,15mm/D142TSE,32H ,CL |
| Pedále: | VPE 537 |
| Reťaz: | KMC XGLIDE |
| Predstavec: | CTM Viper 45mm ICR 31,8 |
| Riadidlá: | CTM N04, 700/1" rise/31,8mm |
| Hlavové zloženie: | FSA No.80/62 |
| Sedlo: | SR Vivo Unitech |
| Sedlovka: | CTM LCSP-53, 300/31,6 mm |
| Počet rýchlostí: | 10 speed |
| Motor: | PANASONIC GX ULTIMATE / 95Nm |
| Batéria: | LG 720 Wh / 36V / 20Ah |
| Rok: | 2026 |
| Head Tube Angle: | 67 |
| Seat Tube Angle: | 74 |
| Horizontal Top Tube: | 601 |
| Seat Tube Length: | 370 |
| Reťazová linka: | 460 |
| Head Tube Length: | 160 |
| BBDrop: | -45 |
| Fork Length: | 540 |
| Fork Offset: | 51 |
| Reach: | 410 |
| Front Center: | 730 |
| Stack Height: | 0 |
| Farba: | matná starorůžová |
| Wheelbase: | 1187 |