CTM ROCKY 2.0 - matná strieborná / tmavočervená 13
Kód: 225.039Najširšie zastúpenie
Zahraničných a domácich značiek na Kysuciach
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Detské bicykle 24" |
|---|---|
| EAN: | 8585036046397 |
| Bike / E-bike: | Bike |
| Kategória/Použitie: | Detské |
| ? Pánsky/Dámsky/Junior: | Junior |
| Rozmer kolesa: | 24" - 11 rokov/145cm |
| Model: | ROCKY 2.0 |
| Typ rámu: | ROCKY, AL 6061, 13 |
| Veľkosť rámu: | 13" |
| Rozmer kolesa: | 24 |
| Vidlica: | Suntour M3010, 24" |
| Radenie: | Shimano RV 300/7 speed |
| Zadná prehadzovačka: | Shimano Tourney RD-TY200 |
| Kazeta: | Shimano MFTZ 500/7,14-34 |
| Kľuky: | Lasco, 34T, 150mm |
| Brzdy: | Alhonga V-brake |
| Ráfiky: | RMX 20, 507X20, 32H, black |
| Plášte: | 24x1,75" |
| Náboje: | Matrix alloy 32H QR black |
| Pedále: | VPE 229 |
| Reťaz: | KMC Z33 |
| Predstavec: | CTM 7213 40/25,4 mm |
| Riadidlá: | CTM N07, 600/35mm rise/25,4 mm |
| Hlavové zloženie: | Neco steel 1-1/8" |
| Sedlo: | CTM junior |
| Sedlovka: | CTM SP-102, 300/31,6 mm |
| Počet rýchlostí: | 7 speed |
| Rok: | 2025 |
| Head Tube Angle: | 0 |
| Seat Tube Angle: | 0 |
| Horizontal Top Tube: | 0 |
| Seat Tube Length: | 0 |
| Reťazová linka: | 0 |
| Head Tube Length: | 0 |
| BBDrop: | 0 |
| Fork Length: | 0 |
| Fork Offset: | 0 |
| Reach: | 0 |
| Front Center: | 0 |
| Stack Height: | 0 |
| Farba: | matná stříbrná / tmavěčervená |
| Wheelbase: | 0 |