CTM REIN 2.0 29 - matná antracitová 18
Kód: 226.553Najširšie zastúpenie
Zahraničných a domácich značiek na Kysuciach
Podrobný popis
Dostupný univerzálny horský bicykel s ľahkým hliníkovým rámom, ktorý spĺňa všetky súčasné štandardy ale vyniká cenou, ktorú sme stlačili na minimum. REIN 2.0 je určený na jazdu jednoduchým terénom, alebo víkendovú cykloturistiku. Komponentová výbava je zvolená s ohľadom na stopercentný výkon a dlhotrvajúcu životnosť.Dodatočné parametre
| Kategória: | Pevné horské bicykle |
|---|---|
| EAN: | 8585036092684 |
| Bike / E-bike: | Bike |
| Kategória/Použitie: | Horské-MTB |
| ? Pánsky/Dámsky/Junior: | Uni/Pánska |
| ? Veľkosť rámu: | L - 180-190cm |
| Rozmer kolesa: | 29" - Rýchlosť |
| ? Zdvih vidlice: | 100mm - XC |
| Model: | REIN 2.0 29" |
| Typ rámu: | ALU 6061, M, L, XL |
| Veľkosť rámu: | L (18") |
| Rozmer kolesa: | 29 |
| Vidlica: | Suntour XCT30, HLO DS 100mm, 29" |
| Radenie: | Shimano SLM2010/9 speed |
| Zadná prehadzovačka: | Shimano RD-M2000 |
| Predná prehadzovačka: | Shimano FD-M2020 |
| Kazeta: | Shimano CS-HG200 9 speed 11-34T |
| Kľuky: | Shimano FC-MT101, 36-22T |
| Brzdy: | Shimano MT200 hydraulic |
| Ráfiky: | CTM 622X21, 32H, black |
| Plášte: | 29x2,2" |
| Náboje: | NOVATEC 32H DISC 6H black |
| Pedále: | Flat HF-896 DU bearing |
| Reťaz: | KMC X9 |
| Predstavec: | CTM Alloy 60mm 31,8 mm |
| Riadidlá: | CTM alloy 700mm 31,8mm 20mm rise |
| Hlavové zloženie: | 1 1/8" DIA:28.6/44/30mm |
| Sedlo: | CTM CLOUD NEW |
| Sedlovka: | CTM alu Ø31.6 x 300mm |
| Počet rýchlostí: | 18speed |
| Rok: | 2026 |
| Head Tube Angle: | 0 |
| Seat Tube Angle: | 0 |
| Horizontal Top Tube: | 0 |
| Seat Tube Length: | 0 |
| Reťazová linka: | 0 |
| Head Tube Length: | 0 |
| BBDrop: | 0 |
| Fork Length: | 0 |
| Fork Offset: | 0 |
| Reach: | 0 |
| Front Center: | 0 |
| Stack Height: | 0 |
| Farba: | matná antracitová |
| Wheelbase: | 0 |