CTM RASCAL Xpert 29 - zelená XL
Kód: 226.104Najširšie zastúpenie
Zahraničných a domácich značiek na Kysuciach
Podrobný popis
Rýchly, ľahký a obratný XC bicykel. Môžeš dominovať na cross country okruhoch, XC maratónoch alebo si užívať západ slnka pri objavovaní nových miest. Ľahký hliníkový rám, systém vnútorného vedenia kabeláže a nekompromisná výbava z neho robia ideálneho spoločníka na každý výjazd.Dodatočné parametre
| Kategória: | Pevné horské bicykle |
|---|---|
| EAN: | 8585036080803 |
| Bike / E-bike: | Bike |
| Kategória/Použitie: | Horské-MTB |
| ? Pánsky/Dámsky/Junior: | Uni/Pánska |
| ? Veľkosť rámu: | XL - 188-198cm |
| Rozmer kolesa: | 29" - Rýchlosť |
| ? Zdvih vidlice: | 100mm - XC |
| Model: | RASCAL Xpert 29" |
| Typ rámu: | R-Lite XC GEO frame, Alloy 6061, triple butted, ICR, Boost 148mm, UDH, M, L, XL |
| Veľkosť rámu: | XL |
| Rozmer kolesa: | 29 |
| Vidlica: | Rock Shox RECON SILVER, RL, SA, 100mm, boost™ 15x110axle |
| Radenie: | Shimano Deore SL-M6100-IR/12sp. |
| Zadná prehadzovačka: | Shimano Deore RD-M6100 |
| Kazeta: | Shimano Deore CS-M6100/12, 10-51 |
| Kľuky: | Shimano Deore FC-M6100-1, 32T, 175mm |
| Brzdy: | Shimano BR-MT410 / SMRT54 S/M |
| Ráfiky: | WTB STi25, TCS, 29", 32H |
| Plášte: | Maxxis REKON 29x2,40, EXO, TR/REKON RACE 29x2,35, EXO, TR |
| Náboje: | Shimano TC500, CL, F15/R12 thru type axle |
| Pedále: | VPE 461 |
| Reťaz: | Shimano CN-M6100 |
| Predstavec: | CTM 7195/70mm |
| Riadidlá: | CTM N18, 760/31,8mm |
| Hlavové zloženie: | FSA |
| Sedlo: | CTM Cloud M |
| Sedlovka: | EXA Form KSP900 (M-100/L-125/XL-150mm) |
| Počet rýchlostí: | 12 speed |
| Rok: | 2026 |
| Head Tube Angle: | 67.5 |
| Seat Tube Angle: | 75 |
| Horizontal Top Tube: | 647.6 |
| Seat Tube Length: | 510 |
| Reťazová linka: | 435 |
| Head Tube Length: | 120 |
| BBDrop: | -64 |
| Fork Length: | 506 |
| Fork Offset: | 44 |
| Reach: | 480 |
| Front Center: | 763 |
| Stack Height: | 625.5 |
| Farba: | zelená |
| Wheelbase: | 1190.5 |