CTM RASCAL 1.0 - lesklá sivá / matná čierna M
Kód: 225.129Najširšie zastúpenie
Zahraničných a domácich značiek na Kysuciach
Podrobný popis
Nový RASCAL je dokonalý bicykel ak si rozhodnutý odštartovať svoje prvé XC preteky alebo maratón. Dostane ťa aj ako skvelý spoločník na každodenné jazdenie po okruhoch v tvojej blízkosti. Ľahký hliníkový rám, súčasná progresívna geometria, vnútorné vedenie káblov a príprava na teleskopickú sedlovku z neho robia nekompromisný nástroj. Rýchle a tuhé 29“ palcové kolesá, ktoré majú lepšiu trakciu, zotrvačnosť a najmä plynulejší prejazd terénom sú už samozrejmosťou. RASCAL 1.0 ponúka taktiež veľmi pestrú výbavu ako je napr. vzduchová vidlica ROCK SHOX Judy a 12-rýchlostnú sadu SRAM SX EAGLE.Dodatočné parametre
| Kategória: | Pevné horské bicykle |
|---|---|
| EAN: | 8585036047295 |
| Bike / E-bike: | Bike |
| Kategória/Použitie: | Horské-MTB |
| ? Pánsky/Dámsky/Junior: | Uni/Pánska |
| ? Veľkosť rámu: | M - 170-180cm |
| Rozmer kolesa: | 29" - Rýchlosť |
| ? Zdvih vidlice: | 100mm - XC |
| Model: | RASCAL 1.0 |
| Typ rámu: | ALU 6061, M, L, XL triple butted |
| Veľkosť rámu: | M |
| Rozmer kolesa: | 29 |
| Vidlica: | Rock Shox JUDY SILVER TK, SA, 100mm, boost™ 15x110axle |
| Radenie: | Sram SX Eagle |
| Zadná prehadzovačka: | Sram NX Eagle |
| Kazeta: | Sram CSPG1210, 11-50 |
| Kľuky: | SRAM FC X1 1000 Eagle, 32T, 175mm |
| Brzdy: | Shimano BR-MT410 / SMRT10 S/M |
| Ráfiky: | WTB STi25, TCS, 29", 32H |
| Plášte: | WTB Ranger 29x2,25" Comp |
| Náboje: | Shimano TC500, CL, F15/R12 thru type axle |
| Pedále: | VPE 461 |
| Reťaz: | SRAM SX EAGLE |
| Predstavec: | CTM 7195/70mm |
| Riadidlá: | CTM N18, 760/31,8mm |
| Hlavové zloženie: | NECO H156 |
| Sedlo: | CTM Cloud M |
| Sedlovka: | CTM LCSP-62, 350/31,6 mm |
| Počet rýchlostí: | 12 speed |
| Rok: | 2025 |
| Head Tube Angle: | 68 |
| Seat Tube Angle: | 75 |
| Horizontal Top Tube: | 603 |
| Seat Tube Length: | 430 |
| Reťazová linka: | 435 |
| Head Tube Length: | 100 |
| BBDrop: | -64 |
| Fork Length: | 506 |
| Fork Offset: | 44 |
| Reach: | 440 |
| Front Center: | 710.5 |
| Stack Height: | 609.5 |
| Farba: | lesklá šedá / matná černá |
| Wheelbase: | 1138 |