CTM RAPTOR - matná antracitová 13
Kód: 226.153Najširšie zastúpenie
Zahraničných a domácich značiek na Kysuciach
Podrobný popis
Vstupná brána do sveta horskej cyklistiky. Nezničiteľný, univerzálny horský bicykel s funkčnou výbavou. Chutia ti náročnejšie traily, skoky a potrebuješ odolný bicykel, ktorý zvládne postupné zvyšovanie laťky? Si na správnom mieste.Dodatočné parametre
| Kategória: | Dirt bicykle |
|---|---|
| EAN: | 8585036082098 |
| Bike / E-bike: | Bike |
| Rozmer kolesa: | 26" - 14 rokov/165cm |
| ? Zdvih vidlice: | 130-150mm - Trail |
| Model: | RAPTOR |
| Typ rámu: | ALU 6061, 13" |
| Veľkosť rámu: | 13" |
| Rozmer kolesa: | 26 |
| Vidlica: | RST DIRT, 130mm, 26" |
| Radenie: | Sram X4 trigger/ 8sp. |
| Zadná prehadzovačka: | Sram X4 medium cage |
| Kazeta: | Sram PG 820/8, 11-32 |
| Kľuky: | Prowheel Suolo 36T/Manobike |
| Brzdy: | Shimano MT200 / SMRT10 |
| Ráfiky: | WTB SX25, 26" 32H |
| Plášte: | WTB Trail Boss 26x2,25 Comp |
| Náboje: | CTM alloy center-lock 32H QR black |
| Pedále: | VPE 537 |
| Reťaz: | KMC Z7 |
| Predstavec: | CTM 7140/45mm |
| Riadidlá: | CTM N04, 740/1" rise/31,8mm |
| Hlavové zloženie: | NECO H156 |
| Sedlo: | CTM Cloud M |
| Sedlovka: | CTM LCSP-53, 350/31,6 mm |
| Počet rýchlostí: | 8 speed |
| Rok: | 2026 |
| Head Tube Angle: | 69 |
| Seat Tube Angle: | 74 |
| Horizontal Top Tube: | 585 |
| Seat Tube Length: | 340 |
| Reťazová linka: | 400 |
| Head Tube Length: | 115 |
| BBDrop: | -20 |
| Fork Length: | 485 |
| Fork Offset: | 40 |
| Reach: | 0 |
| Front Center: | 676 |
| Stack Height: | 0 |
| Farba: | matná antracitová |
| Wheelbase: | 1075 |