CTM RAMBLER 5.0 29 - modrá M
Kód: 226.093Najširšie zastúpenie
Zahraničných a domácich značiek na Kysuciach
Podrobný popis
Športový horský bicykel s pevným rámom, ktorý ťa dostane dokonalými jazdnými vlastnosťami. Horský bicykel musí dobre akcelerovať, efektívne hltať výškové metre a pri zjazde dodať pocit istoty a plynulosti prejazdu. Tieto atribúty Rambler 5.0 spĺňa na 100%. Vidlica Rock Shox Judy Silver so zdvihom 100mm a pohon Sram SX Eagle tvoria základ výbavy, ktorá ťa podrží za každých podmienok.Dodatočné parametre
| Kategória: | Pevné horské bicykle |
|---|---|
| EAN: | 8585036080452 |
| Bike / E-bike: | Bike |
| Kategória/Použitie: | Horské-MTB |
| ? Pánsky/Dámsky/Junior: | Uni/Pánska |
| ? Veľkosť rámu: | M - 170-180cm |
| Rozmer kolesa: | 29" - Rýchlosť |
| ? Zdvih vidlice: | 100mm - XC |
| Model: | RAMBLER 5.0 29" |
| Typ rámu: | ALU 6061, M, L, XL |
| Veľkosť rámu: | M |
| Rozmer kolesa: | 29 |
| Vidlica: | Rock Shox JUDY SILVER TK, SA, 100mm |
| Radenie: | Sram SX Eagle |
| Zadná prehadzovačka: | Sram SX Eagle |
| Kazeta: | Sram CSPG1210, 11-50 |
| Kľuky: | SRAM FC X1 1000 Eagle, 32T, 175mm |
| Brzdy: | Shimano MT200 / SMRT10 S/M |
| Ráfiky: | CTM GA18, 622X21, 32H |
| Plášte: | WTB Ranger 29x2,25" Comp |
| Náboje: | CTM alloy center-lock 32H QR black |
| Pedále: | VPE 461 |
| Reťaz: | SRAM SX EAGLE |
| Predstavec: | CTM 7146/75mm |
| Riadidlá: | CTM N04, 720/1" rise/31,8mm |
| Hlavové zloženie: | NECO H156 |
| Sedlo: | CTM Cloud M |
| Sedlovka: | CTM LCSP-53, 350/31,6 mm |
| Počet rýchlostí: | 12 speed |
| Rok: | 2026 |
| Head Tube Angle: | 68.5 |
| Seat Tube Angle: | 73.5 |
| Horizontal Top Tube: | 610 |
| Seat Tube Length: | 420 |
| Reťazová linka: | 445 |
| Head Tube Length: | 110 |
| BBDrop: | -62 |
| Fork Length: | 510 |
| Fork Offset: | 46 |
| Reach: | 426 |
| Front Center: | 698.5 |
| Stack Height: | 622 |
| Farba: | modrá |
| Wheelbase: | 1136.5 |