CTM RAMBLER 2.0 29 - matná červená L
Kód: 226.079Najširšie zastúpenie
Zahraničných a domácich značiek na Kysuciach
Podrobný popis
Športový horský bicykel s pevným rámom, ktorý ťa dostane dokonalými jazdnými vlastnosťami. Horský bicykel musí dobre akcelerovať, efektívne hltať výškové metre a pri zjazde dodať pocit istoty a plynulosti prejazdu. Tieto atribúty Rambler 2.0 spĺňa na 100%.Dodatočné parametre
| Kategória: | Pevné horské bicykle |
|---|---|
| EAN: | 8585036079999 |
| Bike / E-bike: | Bike |
| Kategória/Použitie: | Horské-MTB |
| ? Pánsky/Dámsky/Junior: | Uni/Pánska |
| ? Veľkosť rámu: | L - 180-190cm |
| Rozmer kolesa: | 29" - Rýchlosť |
| ? Zdvih vidlice: | 100mm - XC |
| Model: | RAMBLER 2.0 29" |
| Typ rámu: | ALU 6061, S, M, L, XL |
| Veľkosť rámu: | L |
| Rozmer kolesa: | 29 |
| Vidlica: | Suntour XCM32, LO DS 100mm, 29" |
| Radenie: | Shimano CUES SL-U4000/9sp. |
| Zadná prehadzovačka: | Shimano CUES RD-U4000 |
| Kazeta: | Shimano CUES CS-LG300/9, 11-46 |
| Kľuky: | Shimano FC-UT400, 32T, 175mm |
| Brzdy: | Shimano MT200 / SMRT10 S/M |
| Ráfiky: | CTM GA18, 622X21, 32H |
| Plášte: | 29x2,20" PHANTOM |
| Náboje: | CTM alloy center-lock 32H QR black |
| Pedále: | FP-873ZU |
| Reťaz: | KMC XGLIDE |
| Predstavec: | CTM 7146/75mm |
| Riadidlá: | CTM N04M, 680/1" rise/31,8mm |
| Hlavové zloženie: | NECO H156 |
| Sedlo: | CTM Cloud M |
| Sedlovka: | CTM LCSP-53, 350/31,6 mm |
| Počet rýchlostí: | 9 speed |
| Rok: | 2026 |
| Head Tube Angle: | 68.5 |
| Seat Tube Angle: | 73.5 |
| Horizontal Top Tube: | 630 |
| Seat Tube Length: | 470 |
| Reťazová linka: | 445 |
| Head Tube Length: | 120 |
| BBDrop: | -62 |
| Fork Length: | 510 |
| Fork Offset: | 46 |
| Reach: | 443 |
| Front Center: | 719.5 |
| Stack Height: | 631 |
| Farba: | matná červená |
| Wheelbase: | 1157.5 |