CTM PULZE GX Xpert - šalviová XL (20)
Kód: 225.280Najširšie zastúpenie
Zahraničných a domácich značiek na Kysuciach
Podrobný popis
Dostane ťa ešte ďalej. Horský elektrobicykel Pulze ti ponúka ešte väčšiu všestrannosť a je úplne jedno, či sa vyberieš na hrebeňovku, alebo len tak popri jazere. S kvalitným japonským motorom Panasonic, s krútiacim momentom 75Nm a silnou integrovanou batériou s kapacitou až 720Wh môžeš meniť smer jazdy ako sa ti zachce. Vyladená geometria a precízne vybrané komponenty ti dodajú ešte viac sebavedomia a o to lepší pocit z každého výjazdu.Dodatočné parametre
| Kategória: | Pevný horský elektrobicykel / Pevné elektrobicykle |
|---|---|
| EAN: | 8585036048803 |
| Bike / E-bike: | E-bike |
| Kategória/Použitie: | Horské-MTB |
| ? Pánsky/Dámsky/Junior: | Uni/Pánska |
| ? Veľkosť rámu: | XL - 188-198cm |
| Rozmer kolesa: | 29" - Rýchlosť |
| ? Zdvih vidlice: | 120mm - XC/DC |
| ? Batéria: | 725Wh |
| ? Motor: | Panasonic GX 75Nm |
| Model: | PULZE GX Xpert |
| Typ rámu: | ALU 6061, M, L, XL |
| Veľkosť rámu: | XL (20") |
| Rozmer kolesa: | 29 |
| Vidlica: | Rock Shox JUDY SILVER TK, SA, 120mm, boost™ 15x110axle |
| Radenie: | Shimano CUES SL-U6000/10sp. |
| Zadná prehadzovačka: | Shimano CUES RD-U6000GS |
| Kazeta: | Shimano CUES CS-LG300/10, 11-48 |
| Kľuky: | Samox 38T, 170mm |
| Brzdy: | Shimano MT200 / SMRT10M |
| Ráfiky: | WTB ST i30 TCS 2.0 29" 32H |
| Plášte: | WTB Trail Boss 29x2,4" Comp |
| Náboje: | Novatec D041DSB,15mm/D142TSE,32H ,CL |
| Pedále: | VPE 537 |
| Reťaz: | KMC XGLIDE |
| Predstavec: | CTM 7146/75mm |
| Riadidlá: | CTM N04M, 720/1" rise/31,8mm |
| Hlavové zloženie: | NECO H153 |
| Sedlo: | SR Vivo Unitech |
| Sedlovka: | CTM LCSP-53, 350/31,6 mm |
| Počet rýchlostí: | 10 speed |
| Motor: | PANASONIC GX Power plus / 250W / 75Nm |
| Batéria: | LG 720 Wh / 36V / 20Ah |
| Rok: | 2025 |
| Head Tube Angle: | 67.5 |
| Seat Tube Angle: | 73.5 |
| Horizontal Top Tube: | 653 |
| Seat Tube Length: | 510 |
| Reťazová linka: | 475 |
| Head Tube Length: | 140 |
| BBDrop: | -60 |
| Fork Length: | 520 |
| Fork Offset: | 47 |
| Reach: | 460 |
| Front Center: | 753 |
| Stack Height: | 654 |
| Farba: | šalvějová |
| Wheelbase: | 1223 |