CTM OLIVIA 2.0 - tmavozelená perleť / strieborná 17 (430)
Kód: 225.247Najširšie zastúpenie
Zahraničných a domácich značiek na Kysuciach
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Krosové bicykle |
|---|---|
| EAN: | 8585036048476 |
| Bike / E-bike: | Bike |
| Kategória/Použitie: | Krosové |
| ? Pánsky/Dámsky/Junior: | Dámska |
| ? Veľkosť rámu: | M - 170-180cm |
| Rozmer kolesa: | 26" - 14 rokov/165cm |
| Model: | OLIVIA 2.0 |
| Typ rámu: | Hi Ten, 17 (430mm) |
| Veľkosť rámu: | 17" (430) |
| Rozmer kolesa: | 26 |
| Vidlica: | Hi ten- unicrown 26" |
| Radenie: | Shimano SL-RV300/6sp. |
| Zadná prehadzovačka: | Shimano RD-TY500 |
| Kazeta: | Shimano MFTZ 500/6,14-28 |
| Kľuky: | Prowheel, 38T |
| Brzdy: | Alhonga V-brake |
| Ráfiky: | Remerx DRAGON, 559x19N, 36H |
| Plášte: | 26x1,50" black |
| Náboje: | Matrix alloy 36H |
| Pedále: | SP 877 |
| Reťaz: | KMC Z33 |
| Predstavec: | Zoom C40, 40/25,4 mm |
| Riadidlá: | Zoom NR24, 610/25,4 mm |
| Hlavové zloženie: | Neco steel 1-1/8" |
| Sedlo: | CTM lady comfort |
| Sedlovka: | Zoom SP-200, 300/28,6 mm |
| Počet rýchlostí: | 6 speed |
| Rok: | 2025 |
| Head Tube Angle: | 0 |
| Seat Tube Angle: | 0 |
| Horizontal Top Tube: | 0 |
| Seat Tube Length: | 0 |
| Reťazová linka: | 0 |
| Head Tube Length: | 0 |
| BBDrop: | 0 |
| Fork Length: | 0 |
| Fork Offset: | 0 |
| Reach: | 0 |
| Front Center: | 0 |
| Stack Height: | 0 |
| Farba: | tmavězelená perleť / stříbrná |
| Wheelbase: | 0 |