CTM OLIVIA 1.0 - bordová perleť 17 (430)
Kód: 226.589Najširšie zastúpenie
Zahraničných a domácich značiek na Kysuciach
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Krosové bicykle |
|---|---|
| EAN: | 8585036095128 |
| Bike / E-bike: | Bike |
| Kategória/Použitie: | Krosové |
| ? Pánsky/Dámsky/Junior: | Dámska |
| ? Veľkosť rámu: | M - 170-180cm |
| Rozmer kolesa: | 26" - 14 rokov/165cm |
| Model: | OLIVIA 1.0 |
| Typ rámu: | Hi Ten, 17" (430mm) |
| Veľkosť rámu: | 17" (430) |
| Rozmer kolesa: | 26 |
| Vidlica: | Hi ten- unicrown 26" |
| Kľuky: | Prowheel, 38T/170 mm |
| Brzdy: | Alloy V-brake |
| Ráfiky: | CTM 559X20, 36H, silver |
| Plášte: | 26x1,5" |
| Náboje: | Matrix / Velosteel coaster 36H |
| Pedále: | Flat HF-896 DU bearing |
| Reťaz: | KMC Z410 |
| Predstavec: | CTM alloy/steel 40mm 25,4mm |
| Riadidlá: | CTM steel 700mm 100mm rise |
| Hlavové zloženie: | 1 1/8" DIA:25.4/34/30mm |
| Sedlo: | CTM lady comfort |
| Sedlovka: | Ø28.6 x 300mm |
| Počet rýchlostí: | 1speed |
| Rok: | 2026 |
| Head Tube Angle: | 0 |
| Seat Tube Angle: | 0 |
| Horizontal Top Tube: | 0 |
| Seat Tube Length: | 0 |
| Reťazová linka: | 0 |
| Head Tube Length: | 0 |
| BBDrop: | 0 |
| Fork Length: | 0 |
| Fork Offset: | 0 |
| Reach: | 0 |
| Front Center: | 0 |
| Stack Height: | 0 |
| Farba: | bordová perleť |
| Wheelbase: | 0 |