CTM NANCY 28 - matná sivozelená 17 (430)
Kód: 226.597Najširšie zastúpenie
Zahraničných a domácich značiek na Kysuciach
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Krosové bicykle |
|---|---|
| EAN: | 8585036095692 |
| Bike / E-bike: | Bike |
| Kategória/Použitie: | Krosové |
| ? Pánsky/Dámsky/Junior: | Dámska |
| ? Veľkosť rámu: | M - 170-180cm |
| Rozmer kolesa: | 28" - Gravel/Mesto |
| Model: | NANCY 28" |
| Typ rámu: | ALU 6061, 17" (430mm) |
| Veľkosť rámu: | 17" (430) |
| Rozmer kolesa: | 28 |
| Vidlica: | ALU 6061, 28" |
| Radenie: | Shimano SL-RS35/7speed |
| Zadná prehadzovačka: | Shimano Tourney RD-TY500 |
| Kazeta: | Shimano MF-TZ500 7 speed 14-28T |
| Kľuky: | Lasco, 46T |
| Brzdy: | Alloy V-brake |
| Ráfiky: | CTM 622X20, 36H, silver |
| Plášte: | 700x38C |
| Náboje: | Matrix alloy 36H silver |
| Pedále: | Flat HF-896 DU bearing |
| Reťaz: | KMC Z33 |
| Predstavec: | CTM Alloy 60/25,4 mm |
| Riadidlá: | alloy comfort bar, 620/25,4 mm |
| Hlavové zloženie: | 1 1/8" DIA:28.6/44/30mm |
| Sedlo: | CTM lady comfort |
| Sedlovka: | 300/27,2 mm |
| Počet rýchlostí: | 7speed |
| Rok: | 2026 |
| Head Tube Angle: | 0 |
| Seat Tube Angle: | 0 |
| Horizontal Top Tube: | 0 |
| Seat Tube Length: | 0 |
| Reťazová linka: | 0 |
| Head Tube Length: | 0 |
| BBDrop: | 0 |
| Fork Length: | 0 |
| Fork Offset: | 0 |
| Reach: | 0 |
| Front Center: | 0 |
| Stack Height: | 0 |
| Farba: | matná šedozelená |
| Wheelbase: | 0 |