CTM MAXIMA 2.0 trek - ružová 18
Kód: T226.584Najširšie zastúpenie
Zahraničných a domácich značiek na Kysuciach
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Krosové bicykle |
|---|---|
| EAN: | 8585036094978 |
| Bike / E-bike: | Bike |
| Kategória/Použitie: | Krosové |
| ? Pánsky/Dámsky/Junior: | Dámska |
| ? Veľkosť rámu: | L - 180-190cm |
| Rozmer kolesa: | 28" - Gravel/Mesto |
| ? Zdvih vidlice: | <100mm - Mesto/Detské |
| Model: | MAXIMA 2.0 trek |
| Typ rámu: | ALU 6061, M, L |
| Veľkosť rámu: | L (18") |
| Rozmer kolesa: | 28 |
| Vidlica: | SUNTOUR NEX HLO DS 63mm travel 700C |
| Radenie: | Shimano SLM2010/9 speed |
| Zadná prehadzovačka: | Shimano RD-M2000 |
| Predná prehadzovačka: | Shimano FD-M2020 |
| Kazeta: | Shimano CS-HG200 9 speed 11-34T |
| Kľuky: | Shimano FC-MT101, 36-22T |
| Brzdy: | Shimano MT200 hydraulic |
| Ráfiky: | CTM 622X21, 32H, black |
| Plášte: | 28x1,75" |
| Náboje: | NOVATEC 32H DISC 6H black |
| Pedále: | Flat HF-896 DU bearing |
| Reťaz: | KMC X9 |
| Predstavec: | CTM Alloy adj. 90mm 25.4 mm |
| Riadidlá: | CTM alloy 680mm 40mm rise |
| Hlavové zloženie: | 1 1/8" DIA:28.6/44/30mm |
| Sedlo: | CTM |
| Sedlovka: | CTM alu Ø31.6 x 400mm |
| Počet rýchlostí: | 18speed |
| Rok: | 2026 |
| Head Tube Angle: | 0 |
| Seat Tube Angle: | 0 |
| Horizontal Top Tube: | 0 |
| Seat Tube Length: | 0 |
| Reťazová linka: | 0 |
| Head Tube Length: | 0 |
| BBDrop: | 0 |
| Fork Length: | 0 |
| Fork Offset: | 0 |
| Reach: | 0 |
| Front Center: | 0 |
| Stack Height: | 0 |
| Farba: | růžová |
| Wheelbase: | 0 |