CTM KOYUK CR RACE - betónová 520
Kód: 226.195Najširšie zastúpenie
Zahraničných a domácich značiek na Kysuciach
Podrobný popis
Ľahký, karbónový gravel, ktorý nepozná hranice. Súčasná gravel cyklistika sa rozletela na mnoho smerov - preteky, bikepacking, commuting… KOYUK CR RACE ponúka to najlepšie zo všetkých svetov. Je vybavený ľahkým karbónovým rámom a rovnako karbónovou vidlicou, mnohými úchytmi na gravel príslušenstvo, má širokú priechodnosť plášťov (až 52mm) a športovú geometriu. Výbava nepozná kompromisy. Karbónové kolesá Vision SC48 s vysokým profilom, 1x13-rýchlostná elektrická sada SRAM RIVAL XPLR s univerzálnou UDH pätkou zadného meniča, komfortné sedlo FIZIK Vento Argo, či hydraulické brzdy Sram RIVAL. Top osadenie dostáva hmotnosť modelu KOYUK CR RACE na 8,9kg. Metalické grafické prvky, integrovaný kokpit FSA a integrované vedenie káblov sú už iba čerešnička na torte.Dodatočné parametre
| Kategória: | Gravel bicykle |
|---|---|
| EAN: | 8585036084122 |
| Bike / E-bike: | Bike |
| Kategória/Použitie: | Gravel |
| ? Pánsky/Dámsky/Junior: | Uni/Pánska |
| ? Veľkosť rámu: | S - 160-172cm |
| Rozmer kolesa: | 700c - Cesta |
| Model: | KOYUK CR RACE |
| Typ rámu: | CTM Carbon T70 GRVL , (max tire clearance 52mm), internal cable routing, adventure ready, 12mm thru axle, BB DUB BSA 68 ROAD WIDE |
| Veľkosť rámu: | 520 |
| Rozmer kolesa: | 700C |
| Vidlica: | CTM Carbon GRVL (max tire clearance 52mm) tapered, internal routing, 12mm thru axle |
| Radenie: | Sram RIVAL AXS 13spd |
| Zadná prehadzovačka: | Sram RIVAL XPLR AXS |
| Kazeta: | Sram XG-1351 XPLR 10-46T |
| Kľuky: | Sram RIVAL XPLR DUB WIDE 40T |
| Brzdy: | Sram Rival / Paceline Rotor CL 160mm |
| Ráfiky: | wheelset VISION 48 SC i25 / 12x100mm/12x142mm, Tubeless Ready |
| Plášte: | WTB Vulpine 700x45 TCS Light/Fast Rolling / Dual DNA SG |
| Reťaz: | Sram Rival E1 |
| Predstavec: | FSA NS SMR-II / 80mm |
| Riadidlá: | FSA A-Wing |
| Hlavové zloženie: | FSA NO.80/56/CR II Middle (integrated cable routing) |
| Sedlo: | FIZIK TERRA ARGO X5-150mm |
| Sedlovka: | FSA Afterburner SB0 / Ø27.2mm |
| Počet rýchlostí: | 13 speed |
| Rok: | 2026 |
| Head Tube Angle: | 71 |
| Seat Tube Angle: | 73 |
| Horizontal Top Tube: | 537 |
| Seat Tube Length: | 490 |
| Reťazová linka: | 435 |
| Head Tube Length: | 125 |
| BBDrop: | -69 |
| Fork Length: | 399 |
| Fork Offset: | 55 |
| Reach: | 370 |
| Front Center: | 597 |
| Stack Height: | 547 |
| Farba: | betonová |
| Wheelbase: | 1022 |