CTM FLORENCE - matná béžová perleť / sivá 17 (430)
Kód: 225.239Najširšie zastúpenie
Zahraničných a domácich značiek na Kysuciach
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Krosové bicykle |
|---|---|
| EAN: | 8585036048391 |
| Bike / E-bike: | Bike |
| Kategória/Použitie: | Krosové |
| ? Pánsky/Dámsky/Junior: | Dámska |
| ? Veľkosť rámu: | M - 170-180cm |
| Rozmer kolesa: | 28" - Gravel/Mesto |
| Model: | FLORENCE |
| Typ rámu: | Hi Ten, 17 (430mm) |
| Veľkosť rámu: | 17" (430) |
| Rozmer kolesa: | 28 |
| Vidlica: | SF14 M3010 P 700C |
| Radenie: | Shimano SL-RV300/7 sp. |
| Zadná prehadzovačka: | Shimano RD-M310 |
| Kazeta: | Shimano MFTZ 500/7,14-28 |
| Kľuky: | Lasco 46T, 170mm |
| Brzdy: | Alhonga V-brake |
| Ráfiky: | CTM ZX-lite, 622x19 BA, 32H |
| Plášte: | 700x40C reflex line |
| Náboje: | Matrix alloy 32H QR black |
| Pedále: | VP 872 |
| Reťaz: | KMC Z50 |
| Predstavec: | CTM adjustable, 90/25,4 mm |
| Riadidlá: | Comfort bar, 610/25,4 mm |
| Hlavové zloženie: | Neco steel 1-1/8" |
| Sedlo: | CTM lady comfort |
| Sedlovka: | Zoom SP-200, 300/28,6 mm |
| Počet rýchlostí: | 7 speed |
| Rok: | 2025 |
| Head Tube Angle: | 0 |
| Seat Tube Angle: | 0 |
| Horizontal Top Tube: | 0 |
| Seat Tube Length: | 0 |
| Reťazová linka: | 0 |
| Head Tube Length: | 0 |
| BBDrop: | 0 |
| Fork Length: | 0 |
| Fork Offset: | 0 |
| Reach: | 0 |
| Front Center: | 0 |
| Stack Height: | 0 |
| Farba: | matná béžová perleť / šedá |
| Wheelbase: | 0 |