CTM FLORENCE - matná béžová 17 (430)
Kód: 226.586Najširšie zastúpenie
Zahraničných a domácich značiek na Kysuciach
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Krosové bicykle |
|---|---|
| EAN: | 8585036095050 |
| Bike / E-bike: | Bike |
| Kategória/Použitie: | Krosové |
| ? Pánsky/Dámsky/Junior: | Dámska |
| ? Veľkosť rámu: | M - 170-180cm |
| Rozmer kolesa: | 28" - Gravel/Mesto |
| ? Zdvih vidlice: | <100mm - Mesto/Detské |
| Model: | FLORENCE |
| Typ rámu: | Hi Ten, 17" (430mm) |
| Veľkosť rámu: | 17" (430) |
| Rozmer kolesa: | 28 |
| Vidlica: | CTM NXC 60mm travel, 700C |
| Radenie: | Shimano RV 300/7 speed |
| Zadná prehadzovačka: | Shimano Altus RD-M310 |
| Kazeta: | Shimano MF-TZ500 7 speed 14-28T |
| Kľuky: | Wheeltop, 46T, 170mm |
| Brzdy: | Alloy V-brake |
| Ráfiky: | CTM 622X20, 32H, black |
| Plášte: | 700x40C |
| Náboje: | Matrix alloy 32H |
| Pedále: | Flat HF-896 DU bearing |
| Reťaz: | KMC Z50 |
| Predstavec: | CTM Alloy adj. 90mm 25.4 mm |
| Riadidlá: | CTM steel 610mm 60mm rise |
| Hlavové zloženie: | 1 1/8" DIA:25.4/34/30mm |
| Sedlo: | CTM lady comfort |
| Sedlovka: | Ø28.6 x 300mm |
| Počet rýchlostí: | 7speed |
| Rok: | 2026 |
| Head Tube Angle: | 0 |
| Seat Tube Angle: | 0 |
| Horizontal Top Tube: | 0 |
| Seat Tube Length: | 0 |
| Reťazová linka: | 0 |
| Head Tube Length: | 0 |
| BBDrop: | 0 |
| Fork Length: | 0 |
| Fork Offset: | 0 |
| Reach: | 0 |
| Front Center: | 0 |
| Stack Height: | 0 |
| Farba: | matná béžová |
| Wheelbase: | 0 |