CTM CHARISMA 7.0 - matná čierna / lesklá čierna M
Kód: 225.093Najširšie zastúpenie
Zahraničných a domácich značiek na Kysuciach
Podrobný popis
Dámske športovo ledené MTB, ktoré ťa dostane už na prvý pohľad. Súčasný dizajn, nadštandardná výbava a nová geometria rámu sú prispôsobené pre aktívne založené ženy. Odľahčený hliníkový rám, odpružená vzduchová vidlica Rock Shox JUDY Silver s uzamykaním na riadidlách, účinné hydraulické brzdy Shimano spolu s vnútorným vedením káblov a s pohonom Shimano Deore 1x12, ti prinesú ten pravý cyklistický zážitok aj v náročných terénoch. Model Charisma 6.0 je dokonalý bicykel, ak si rozhodnutá podávať športové výkony, ale zároveň zaujať okolie eleganciou a charizmou.Dodatočné parametre
| Kategória: | Horské bicykle |
|---|---|
| EAN: | 8585036046939 |
| Bike / E-bike: | Bike |
| Kategória/Použitie: | Horské-MTB |
| ? Pánsky/Dámsky/Junior: | Dámska |
| ? Veľkosť rámu: | M - 170-180cm |
| Rozmer kolesa: | 29" - Rýchlosť |
| ? Zdvih vidlice: | 100mm - XC |
| Model: | CHARISMA 7.0 |
| Typ rámu: | ALU 6061, S, M, L |
| Veľkosť rámu: | M |
| Rozmer kolesa: | 29 |
| Vidlica: | Rock Shox JUDY SILVER TK, SA, 100mm, boost™ 15x110axle |
| Radenie: | Shimano Deore SL-M6100-IR/12sp. |
| Zadná prehadzovačka: | Shimano Deore RD-M6100 |
| Kazeta: | Shimano Deore CS-M6100/12, 10-51 |
| Kľuky: | Shimano Deore FC-M6100-1, 32T, 170mm |
| Brzdy: | Shimano MT200 / SMRT10 |
| Ráfiky: | WTB STi25, TCS, 29", 32H |
| Plášte: | WTB Ranger 29x2,25" Comp |
| Náboje: | Shimano TC500, CL, F15/R12 thru type axle |
| Pedále: | SP 610 |
| Reťaz: | Shimano CN-M6100 |
| Predstavec: | CTM 7195 50/31,8 mm |
| Riadidlá: | CTM N04, 700/1" rise/31,8mm |
| Hlavové zloženie: | NECO H156 |
| Sedlo: | SR Vivo Unitech |
| Sedlovka: | CTM LCSP-53, 350/31,6 mm |
| Počet rýchlostí: | 12 speed |
| Rok: | 2025 |
| Head Tube Angle: | 68.5 |
| Seat Tube Angle: | 73.5 |
| Horizontal Top Tube: | 595 |
| Seat Tube Length: | 405 |
| Reťazová linka: | 445 |
| Head Tube Length: | 110 |
| BBDrop: | -62 |
| Fork Length: | 510 |
| Fork Offset: | 46 |
| Reach: | 410 |
| Front Center: | 683.5 |
| Stack Height: | 622 |
| Farba: | matná černá / lesklá černá |
| Wheelbase: | 1121 |