CTM BORA 2.0 trek - čierna L (18)
Kód: T226.171Najširšie zastúpenie
Zahraničných a domácich značiek na Kysuciach
Podrobný popis
Dámsky bicykel, ktorý je určený na jednoduché presuny po cestách, chodníkoch a nespevnených povrchoch. Znížený rám ponúka vysoký komfort pri nastupovaní a vystupovaní. Výškovo nastaviteľný predstavec umožňuje správne nastaviť pozíciu pri jazde. Vzduchová odpružená vidlica Suntour NCX32 bezpečne stlmí nečakané nárazy. Veľký rozsah prevodov na každý štýl jazdy a plynulé radenie je docielené spoľahlivými komponentami Shimano CUES. Trekingová výbava tohto modelu naviac obsahuje blatníky, stojan a svetlá.Dodatočné parametre
| Kategória: | Krosové bicykle |
|---|---|
| EAN: | 8585036082692 |
| Bike / E-bike: | Bike |
| Kategória/Použitie: | Krosové |
| ? Pánsky/Dámsky/Junior: | Dámska |
| ? Veľkosť rámu: | L - 180-190cm |
| Rozmer kolesa: | 28" - Gravel/Mesto |
| ? Zdvih vidlice: | <100mm - Mesto/Detské |
| Model: | BORA 2.0 trek |
| Typ rámu: | ALU 6061, M, L |
| Veľkosť rámu: | L (18") |
| Rozmer kolesa: | 28 |
| Vidlica: | Suntour NCX32, AIR, RL, DS, 700C |
| Radenie: | Shimano CUES SL-U6000/10sp. |
| Zadná prehadzovačka: | Shimano CUES RD-U6020 |
| Predná prehadzovačka: | Shimano CUES FD-U6010 |
| Kazeta: | Shimano CUES CS-LG300/10, 11-39 |
| Kľuky: | Shimano CUES FC U6000-2, 46-30T, 175mm |
| Brzdy: | Shimano MT200 / SMRT10 |
| Ráfiky: | CTM GA18, 622X21, 32H |
| Plášte: | 28x1,75 reflex stripe |
| Náboje: | CTM alloy center-lock 32H QR black |
| Pedále: | VPE 461 |
| Reťaz: | KMC XGLIDE |
| Predstavec: | CTM adjustable, 90/25,4 mm |
| Riadidlá: | CTM rise bar, 640/25,4 mm |
| Hlavové zloženie: | Neco H 156 |
| Sedlo: | Selle Royal Vivo Unitech |
| Sedlovka: | CTM SP 602, 350x31,6 mm |
| Počet rýchlostí: | 20 speed |
| Rok: | 2026 |
| Head Tube Angle: | 68.5 |
| Seat Tube Angle: | 74 |
| Horizontal Top Tube: | 565 |
| Seat Tube Length: | 457 |
| Reťazová linka: | 450 |
| Head Tube Length: | 140 |
| BBDrop: | -60 |
| Fork Length: | 472 |
| Fork Offset: | 38 |
| Reach: | 0 |
| Front Center: | 634 |
| Stack Height: | 0 |
| Farba: | matná černá |
| Wheelbase: | 10775 |