AUTHOR ORBIT 2023-24 9" STRIEBORNÁ/ČERVENÁ
Kód: 42942011Najširšie zastúpenie
Zahraničných a domácich značiek na Kysuciach
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Detské bicykle 16" |
|---|---|
| Bike / E-bike: | Bike |
| Kategória/Použitie: | Detské |
| ? Pánsky/Dámsky/Junior: | Junior |
| Rozmer kolesa: | 16" - 6 rokov/120cm |
| Rám: | hi-ten 16" |
| Predná vidlica: | hi-ten |
| Hlavové zloženie: | VP COMP 1" |
| Prevodník: | PROWHEEL, 32 zubov, 102 mm kľuky |
| Stredové zloženie: | VP COMP |
| Viackoliesko: | pastorok 16 zubov |
| Reťaz: | KMC Z6 |
| Náboje: | zadný náboj s torpédom, 16 dier |
| Brzdy: | TEKTRO V / torpédo |
| Brzdové páky: | TEKTRO alu |
| Paprsky: | oceľ |
| Pedále: | plast |
| Riaditká: | oceľ, 60 mm, 500 mm |
| Rukoväte: | AUTHOR pryž |
| Predstavec: | alu |
| Sedlovka: | oceľ (25.4) |
| Objímka: | alu (28.6) |
| Sedlo: | AUTHOR |
| Počet rýchlostí: | 1 |
| Hmotnosť (kg): | 9,2 kg / 9" |
| Merná jednotka: | ks |
| Balenie: | 1 |
| Doporučená MOC stará: | 285 |
| Plášte: | 16" × 1.75" |
| Ráfiky: | alu, 16 dier |