Vernostný program

Úvod NovinkyVernostný program

Kúpou bicykla sa to všetko iba začína. Začína kolobeh zisťovania, čo sa dá vylepšiť prípadne, čo ešte dokúpiť alebo vymeniť poškodené za nové. Aj preto Ti KostraBike prináša svoj vernostný program, v ktorom môžeš zbierať body za svoje nákupy a tie pri ďalších objednávkach vymeniť za zľavu.

 

Ako to funguje?

 

Všetko začína registráciou na stránke kostrabike.sk, za ktorú hneď získaš 200 bodov. Po registrácii sa môžeš pustiť do nákupov. Výška vernostných bodov, ktoré získaš za objednávku sa počíta z ceny objednaného tovaru. Jedno euro zo sumy objednávky ti prinesie 1 bod (1€= 1 bod). Nazbierané body môžeš potom vymeniť za zľavu pri niektorej objednávke v budúcnosti. Je na tebe kedy sa rozhodneš zľavu uplatniť, v košíku si sám určíš, kedy a koľko bodov použiješ. Sumu nazbieraných bodov uvidíš po prihlásení sa. Výška zľavy sa vypočíta ako počet bodov *0,02.

 

Ďalšou výhodou je, že body môžeš zbierať nielen za objednávky cez e-shope, ale aj priamo v predajni. Je jedno či za nákup tovaru alebo servis bicykla. Body za zakúpený tovar alebo servis bicykla ti budú pripísané do tvojho profilu na kostrabike.sk. O body získané v predajni treba požiadať (pripomenúť sa). 

 

Copyright 2017 - 2024 © KostraBike - výnimočné bicykle odvážnym