Ako to začalo

   Opravovaním bicyklov som sa bavil už od detstva. Táto moja záľuba ma zaviedla aj do USA, kde som pracoval s bicyklami a ďalej sa zdokonaľoval. Mal som to štastie, že som mohol pracovať aj na bicykloch patriacim napríklad Davidovi Gahanovi, Paulovi Simonovi či Pat-u LaFontaineovi. Na Slovensku jazdí na bicykli od KostraBike aj súčasný minister dopravy Andrej Doležal alebo herec Dano Heriban.

 

    Ahoj, volám sa Jaro a baví ma opravovať bicykle. Som certifikovaný Bosch e-bike expert, certifikovaný Parktool mechanik a skúsený wheelbuilder.

 

      Servisovaním bicyklov som za 25 rokov strávil už tisíce hodín a aj teraz množstvo opráv sám robím a osobne na všetko dohliadam, venujem sa iba značkám a systémom, ktoré sú stabilné a na ktoré sa môžem spoľahnúť.

 

    KostraBike vznikol v roku 2012, po dvojročnej testovacej prevádzke, počas ktorej som vymýšľal, upravoval a znovu prerábal systém predaja a servisu bicyklov. Výsledkom je systém, ktorého hlavným cieľom je bezproblemová a rýchla obsluha zákazníka od prvotnej identifikácie potrieb a problémov až k ich úplnému vyriešeniu s cieľom poskytnúť služby a produkty na vysokej úrovni.


      KostraBike verí v aktívny životný štýl, ktorý je základom šťastného a spokojného života. Každý deň, keď prekonáš svoju pohodlnosť a užiješ si deň na dvoch kolesách stoji zato.

 

     S prekonávaním pohodlnosti Ti nepomôžeme, ale ak je problém v bicykli, s tým pomôcť vieme. Osobným prístupom sa postaráme, aby si si mohol užívať nespútanú slobodu a zažiť veľa dobrodružstiev a radosť z jazdy. Týmto sa riadime vždy, či už hľadáš nový bicykel alebo spoľahlivý servis. 

 

Jaro Krkoška

Copyright 2017 - 2023 © KostraBike - výnimočné bicykle odvážnym