Ako to začalo

Opravovaním bicyklov som sa bavil už od detstva. Táto moja záľuba ma zaviedla aj do USA, kde som pracoval s bicyklami a ďalej sa zdokonaľoval. Mal som to štastie, že som mohol pracovať aj na bicykloch patriacim napríklad Davidovi Gahanovi, Paulovi Simonovi či Pat-u LaFontaineovi. Na Slovensku jazdí na bicykli od KostraBike aj súčasný minister dopravy Andrej Doležal alebo herec Dano Heriban.

 

Ahoj, volám sa Jaro a baví ma opravovať bicykle. Som certifikovaný Bosch e-bike expert, certifikovaný Parktool mechanik a skúsený wheelbuilder.

 

Servisovaním bicyklov som za 25 rokov strávil už množstvo hodín a aj teraz množstvo opráv sám robím a osobne na všetko dohliadam, venujem sa iba značkám a systémom, ktoré sú stabilné a na ktoré sa môžem spoľahnúť.

 

KostraBike vznikol v roku 2012. V ponuke máme kvalitné bicykle známych slovenských aj zahraničných značiek, z ktorých si dokáže vybrať perfektný bike tak začiatočník ako aj skúsený biker. O bicykle sa staráme v našom servise, ktorý je vždy vybavený najnovším náradím. Bicykle je možné objednať aj cez prehľadný e-shop so širokou ponukou.

 

KostraBike verí v aktívny životný štýl, ktorý je základom šťastného a spokojného života. Každý deň, keď prekonáš svoju pohodlnosť a užiješ si deň na dvoch kolesách stoji zato.

 

Jaro Krkoška

Copyright 2017 - 2024 © KostraBike - výnimočné bicykle odvážnym