Akciové ponuky

Rozširujeme sa o svetové legendy

Úvod NovinkyRozširujeme sa o svetové legendy

Sme veľmi radi, že od sezóny 2021 v našom portfóliu značiek pribudli dve svetové legendy a to španielsky Mondraker a francúzsky Lapierre. Obe značky sú na trhu už niekoľko desaťročí a určite majú čo ponúknuť. Od tejto sezóny máme tiež v ponuke českú značku bicyklov Amulet, ktorý má veľmi zaujímavý pomer cena/výkon.

 

Mondraker je dravá značka, ktorá si z roka na rok nachádza stále viac priaznivcov. Svojou geometriu a aj inovatívnymi smart riešeniami patria medzi špičku na trhu. 

 

Táto značka založená v meste Dijon v roku 1946 je lídrom najvyššej kvality MTB bicyklov na francúzskom trhu a teraz sa presadzuje aj vo svetovom meradle. Svojimi technologiami prispeli k tomu, aby sa celé odvetvie posunulo vpred a stále neprestáva prekvapovať novými nápadmi a riešeniami. 

 

Amulet je na trhu už od 1996. Pravda je, že upadol do zabudnutia, ale teraz sa ho nový majiteľ snaží opäť priviesť na výslnie a svojou politikov výborne vyváženého pomeru cena/výkon majú určite čo ponúknuť.  

 

Pre sezónu 2021 teda nájdete v našej ponuke, už okrem vyššie spomínaných značiek, aj biky od Cube, Giant, Kellys, Rock Machine, Fuji, Breezer a SE Bikes.

 

Všetko si môžete pozrieť na našom e-shope, prípadne sa zastavte na predajni.

Copyright 2017 - 2021 © KostraBike - špecialista na predaj a servis bicyklov