Náš príbeh

     KostraBike bol založený v roku 2012, po dvojročnej testovacej prevádzke, počas ktorej sme vymýšľali, upravovali a znovu prerábali cely systém pri predaji a servise bicyklov. Výsledkom je systém, ktorým sa môžeme dnes pochváliť. Jeho hlavným cieľom je bezproblemová a rýchla obsluha zákazníka od prvotnej identifikácie potrieb a problémov až k ich úplnému vyriešeniu. Pretože sme považovali vybavenosť nášho regiónu v tejto oblasti za nedostatočnú, odhodlali sme sa k založeniu KostraBike-u s cieľom poskytnúť služby a produkty na vysokej úrovni.

 

     Hlavný mechanik a šéf, pôsobil ako servisman v zámorí, kde získal bohaté skúsenosti nielen so servisovaním bicyklov, ale aj so starostlivosťou o zákazníka. Po návrate si uvedomil, že existuje priestor na skvalitnenie služieb a ich poskytovanie na citeľne vyššej úrovni. My v KostraBike-u veríme v aktívny životný štýl, ktorý je základom šťastného a spokojného života. Každý deň, keď prekonáš svoju pohodlnosť a užiješ si deň na dvoch kolesách stoji zato.

 

     S prekonávaním pohodlnosti ti nepomôžeme, ale ak je problém v bicykli, s tým pomôcť vieme. Osobným prístupom sa postaráme, aby si si mohol opäť užívať nespútanú slobodu a zažiť pocit radosti z jazdy. Týmto sa riadime vždy, či už hľadáš nový bicykel alebo spoľahlivý servis. 

 

Tím KostraBike

Copyright 2017 - 2021 © KostraBike - špecialista na predaj a servis bicyklov
Copyright 2017 - 2021 © KostraBike - špecialista na predaj a servis bicyklov